Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Приймаємо інваліда.

Відправлено користувачем lesya120997 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Вперше маю справу з інвалідом. Підприємство маленьке в штаті 5 чоловік основне місце роботи + 2 за сумісництвом. Приймаємо інваліда на 0,1 ставки основне місце роботи. Підскажіть будь-ласка алгоритм моїх дій.
Десь потрібно реєструвати цього інваліда? І допоможіть із ЗП та ЄСВ.
Оклад 1600 грн.
Буду вдячна за підказку.
Аууууууу! Питання залишається відкритим. Підскажіть чи ні в якому фонді я не маю цього інваліда реєструвати.
Ніде нікого реєструвати не потрібно. Якщо у Вас виконується норматив, то подаєте річний звіт до фонду інвалідів. Якщо до норматива не дотягуєте, то взагалі нічого робити не потрібно. Якщо Пенсійний фонд (чи може зараз це вже робить ДПІ?) засумнівається, що цей інвалід справжній, то попросить копію довідки МСЕК.
Норматив - від 8 працюючих.


Quote
Цветик
Ніде нікого реєструвати не потрібно. Якщо у Вас виконується норматив, то подаєте річний звіт до фонду інвалідів. Якщо до норматива не дотягуєте, то взагалі нічого робити не потрібно. Якщо Пенсійний фонд (чи може зараз це вже робить ДПІ?) засумнівається, що цей інвалід справжній, то попросить копію довідки МСЕК.
Норматив - від 8 працюючих.

якщо вісім працює, то коли беру 9 -го- він має бути інвалідом? Чи 7, а восьмий уже інвалід?
Ст. 19 Закону України № 875 від 21.03.91 р. "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (далі Закон № 875) для підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій інвалідів, фізичних осіб, що використовують найману працю, встановлюється норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, - у кількості одного робочого місця.
Автор темы, Вы своего инвалида берёте, чтобы норматив соблюдать, или реально человека на работу? Просто врядли Ваша 0,1 ставки пойдёт в расчёт. Насколько я помню, чтобы считалось, что инвалид работает - это должна быть одна штатная единица с полным рабочим днём... eye rolling smiley
Приймаю в штат на повний робочий день - які податки сплачую? з/п - 3200грн
ЕСВ - 8,41%
ПДФО - 18%
ВЗ - 1,5%
Quote
Цветик
ЕСВ - 8,41%
ПДФО - 18%
ВЗ - 1,5%


Спасибо!
А по соцльготе у инвалида-пенсионера что там? как и все?
Quote
Цветик
Автор темы, Вы своего инвалида берёте, чтобы норматив соблюдать, или реально человека на работу? Просто врядли Ваша 0,1 ставки пойдёт в расчёт. Насколько я помню, чтобы считалось, что инвалид работает - это должна быть одна штатная единица с полным рабочим днём... eye rolling smiley


Ні норматив я не соблюдаю. Нам дійсно портібна ця людина на 1 год. роботи в день. Він як оказалось щей інвалід 2 групи.
Quote
Цветик
Ніде нікого реєструвати не потрібно. Якщо у Вас виконується норматив, то подаєте річний звіт до фонду інвалідів. Якщо до норматива не дотягуєте, то взагалі нічого робити не потрібно. Якщо Пенсійний фонд (чи може зараз це вже робить ДПІ?) засумнівається, що цей інвалід справжній, то попросить копію довідки МСЕК.
Норматив - від 8 працюючих.

Дякую. Ксерокопію довідки МСЕК ця людина пред"явила.
подскажите пож. в программе реабилитации инвалида написано: протезирование слуховым аппаратом и может выполнять работу в специально созданных условиях, втрата здібності до трудової діяльності чатскова

что мне нужно сделать что б принять (так сказать ) этого инвалида на должность оператор пк на полный день ? что значит в специальных условиях?
Спец учловия это типа работа не со звуками, типа такого
спасибо, и я так поняла что если утрата трудоспособности частичная, я принимаю на работу на полный день?
если инвалид пенсионер, мне єто не имеет значения?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035300000000005