Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

доначисление есв по зарплате инвалида-пенсионера

Відправлено користувачем Альонка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
коллеги, тему обсуждали не единожды, но вроде просмотрела последние, так и не нашла-
у меня инвалид на неполный рабочий день, начислено 600 грн, сейчас читаю, таки ЕСВ с 3200*8,41%, а не с 600; до 2017 мы ж начисления инвалидам (не важно, пенсионер или нет) не дотягивали до минималки, сейчас выходит помянялось, верно?


фухх.. Котег, не путайте меня:

по 2016 лист Письмо ГФСУ от 29.01.2016г. №1394/5/99-99-17-03-03-16.О начисление ЕСВ, если начисленная зарплата ниже минимальной, предпоследний абзац, не доначисляли:

Враховуючи зазначене вище, норма частини п'ятої ст. 8 Закону N 2464 щодо нарахування та сплати єдиного внеску із розрахунку не нижче встановленого розміру мінімальної заробітної плати на місяць не поширюється на заробітну плату інваліда, працевлаштованого за основним місцем роботи на підприємстві, де застосовується ставка 8,41 (5,5 або 5,3) %. Для зазначених працівників сума єдиного внеску розраховується з фактично нарахованої заробітної плати незалежно від її розміру.
я вот и думаю, редакция ж закона про есв о минималке не менялась? получается и в 2017 не доначислять? или нет?
Да, там в законе видно, оно типа в разных частях статьи, хотя логики в этом нет
друзья мои)), и все таки как 2017? загуглила- 50/50)))
Зателефонуйте на гарячу лінію в податкову 0800-501-007. Відповідають швидко і зрозуміло
Там спочатку автовідповідач, обираєте потрібне меню і з"єднує з оператором. Я завжди такі спірні питання дізнаюся в них.
спасибо)
таки не применяется,
звонила еще в свою налоговую, подтверждают
Quote
Альонка
спасибо)
таки не применяется,
звонила еще в свою налоговую, подтверждают

Мене також це питання інтересує. Якщо я вірно зрозуміла, із 600,00 грн. З/П, ЄСВ - 50,46 грн.(600*8,41%), не 269,12 (3200*8,41%) так?

І ще таке питання. Вперше маю справу з інвалідом. Підскажіть будь-ласка в якомусь фонді цей інвалід реєструється чи ні? Терміни?
А військовий та ПДФО звичайно з інваліда -пенсіонера? (1,5 та 18)?
Почитала https://news.dtkt.ua/ua/labor/social-protection/42222?utm_source=news&utm_campaign=oldmain
Зовсім запуталась :не застосовується До заробітної плати (доходу) працівника-інваліда, який працює на підприємстві, в установі або організації, де застосовується ставка 8,41 %
застосовується Якщо працівник – інвалід працює у ФОП (ставка ЄСВ – 22 %)

Чи є різниці працівник-інвалід та працівник - пенсіонер інвалід?
там коллизия- ФОПы к сожалению доначисляют, а юрики нет. Разницы нет- пенсионер или нет
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039699999999998