Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Купівля імпортного товару у підприємця 2 групи.

Відправлено користувачем Olesya24 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброї ночі!
Прошу поради. Чи може підприємство на заг. сис. купити товар у підприємця 2 групи? Як бути з кодом УКТ ЗЕД? Підприємці так само імпортують товар як фірми?
Купить можете, но лучше покупать у ндс-ника. Я так понимаю вы с ндс-ники, у вас же не будет НК. Зато будет НО. Кода УКТ ЗЕД это будет ваша головная боль (или дира). Они легально возят?

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Дело в том, что на моей практике у ФЛП 2 гр. покупали товар только если возили контрабанду. Нас налоговая проверяла, требовала сертификаты. Интересовалась откуда товар который мы продаем (думаю дир давал взятку чтобы отстали).

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.


Quote
Myami
Дело в том, что на моей практике у ФЛП 2 гр. покупали товар только если возили контрабанду. Нас налоговая проверяла, требовала сертификаты. Интересовалась откуда товар который мы продаем (думаю дир давал взятку чтобы отстали).[/quot

Дуже дякую! Відговорила директора від такої купівлі!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028699999999993