Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Подскажите по документации что нужно от декретнчицы ( предоставили больничный лист)...

Відправлено користувачем buh2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Декретчица должна написать заявление : прошу предоставить мне отпуск....с .... по ...

И что еще от нее нужно??
Сначала - больничный лист.
По окончании больничного декретчица пишет заявление на отпуск по уходу за ребенком до 3-х лет
и приносит копию свидетельства о рождении ребенка.
Quote
Prikhod
Сначала - больничный лист.
По окончании больничного декретчица пишет заявление на отпуск по уходу за ребенком до 3-х лет
и приносит копию свидетельства о рождении ребенка.

Як зараз декретні рахуються у зв’язку із мінімальною 3200, десь є нормальні роз’яснення???


Подниму тему.
Кто-нибудь встречал роз'яснення у зв'язку з новою МЗ?
а разве заявление на декрет нужно. если больничный принесла?
Заяву на відпустку після лікарняного drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Декретні рахуються з новох МЗП 3200:30,44*126. Це якщо ЗП була менша, ніж 3200.

А що далі робити і як оформити?
Прийшли гроші на рахунок ФОПа. Потрібно їх кинути працівниці. Які документи оформити і як це зробити? Якісь там накази, заяви.
Дякую)
Quote
Котег :-)
НІяких документів
Дякую.
Просто кинула баблішко і заплатила ЄСВ.

Божечки, я тільки що прочитала про ще якесь донарахування ЄСВ. Ніколи про це не чула... Дєнь обєщаєт бить інтєрєсним...
Quote
Ira_Sirena
Quote
Котег :-)
НІяких документів
Дякую.
Просто кинула баблішко і заплатила ЄСВ.

Божечки, я тільки що прочитала про ще якесь донарахування ЄСВ. Ніколи про це не чула... Дєнь обєщаєт бить інтєрєсним...

Що це за донарахування? Де про це пишуть?
Quote
Котег :-)
По закону єсв з лікарняних за рахунок бюджету
Тоообто?
Чи Ви маєте на увазі, що ЄСВ не утримується?
Я ж, як роботодавець, маю сплатити 22% на декретні.
Quote
Oleg_s
Quote
Ira_Sirena
Quote
Котег :-)
НІяких документів
Дякую.
Просто кинула баблішко і заплатила ЄСВ.

Божечки, я тільки що прочитала про ще якесь донарахування ЄСВ. Ніколи про це не чула... Дєнь обєщаєт бить інтєрєсним...

Що це за донарахування? Де про це пишуть?
Ну туточки [club.dtkt.ua] якісь ієрогліфи. Я ще не можу вникнути. Мабуть, завтра піду в пенсійний, щоб лишнім голову не забивати.
Quote
Ira_Sirena
Quote
Котег :-)
По закону єсв з лікарняних за рахунок бюджету
Тоообто?
Чи Ви маєте на увазі, що ЄСВ не утримується?
Я ж, як роботодавець, маю сплатити 22% на декретні.
нет, смотрите в законе внимательно, есв с больничных за счет госбюджета. С января 2015
Quote
Котег :-)
Quote
Ira_Sirena
Quote
Котег :-)
По закону єсв з лікарняних за рахунок бюджету
Тоообто?
Чи Ви маєте на увазі, що ЄСВ не утримується?
Я ж, як роботодавець, маю сплатити 22% на декретні.
нет, смотрите в законе внимательно, есв с больничных за счет госбюджета. С января 2015

[news.dtkt.ua]
це?
"Отже, наразі роботодавцям слід сплачувати ЄСВ з лікарняних та декретних за власний рахунок, до набрання чинності порядком фінансування такого ЄСВ бюджетом."
це означає, що я маю сплатити ЄСВ на декретні, але може колись мені їх повернуть?
Quote
Котег :-)
Quote
Ira_Sirena
Quote
Котег :-)
По закону єсв з лікарняних за рахунок бюджету
Тоообто?
Чи Ви маєте на увазі, що ЄСВ не утримується?
Я ж, як роботодавець, маю сплатити 22% на декретні.
нет, смотрите в законе внимательно, есв с больничных за счет госбюджета. С января 2015
Котег, я ніяк не можу знайти підтвердження, що ЄСВ таки за рахунок бюджету(((
Quote
Ira_Sirena
Quote
Котег :-)
Quote
Ira_Sirena
Quote
Котег :-)
По закону єсв з лікарняних за рахунок бюджету
Тоообто?
Чи Ви маєте на увазі, що ЄСВ не утримується?
Я ж, як роботодавець, маю сплатити 22% на декретні.
нет, смотрите в законе внимательно, есв с больничных за счет госбюджета. С января 2015
Котег, я ніяк не можу знайти підтвердження, що ЄСВ таки за рахунок бюджету(((
може це [zpl.com.ua]
Але ж главбух соцстраху сказала мені платит 22% ЄСВ...
Quote
Ira_Sirena
Quote
Котег :-)
Quote
Ira_Sirena
Quote
Котег :-)
По закону єсв з лікарняних за рахунок бюджету
Тоообто?
Чи Ви маєте на увазі, що ЄСВ не утримується?
Я ж, як роботодавець, маю сплатити 22% на декретні.
нет, смотрите в законе внимательно, есв с больничных за счет госбюджета. С января 2015

[news.dtkt.ua]
це?
"Отже, наразі роботодавцям слід сплачувати ЄСВ з лікарняних та декретних за власний рахунок, до набрання чинності порядком фінансування такого ЄСВ бюджетом."
це означає, що я маю сплатити ЄСВ на декретні, але може колись мені їх повернуть?
это домыслы автора статьи. Что прямо написано в законе: написано абзацем выше в этой же статье.
Откуда вывод, что пока нет постановления Кабмина, то должны поатить работодатели, если в законе прямо и строго прописано, что платится за счет бюджета?
Quote
Котег :-)
Quote
Ira_Sirena
Quote
Котег :-)
Quote
Ira_Sirena
Quote
Котег :-)
По закону єсв з лікарняних за рахунок бюджету
Тоообто?
Чи Ви маєте на увазі, що ЄСВ не утримується?
Я ж, як роботодавець, маю сплатити 22% на декретні.
нет, смотрите в законе внимательно, есв с больничных за счет госбюджета. С января 2015

[news.dtkt.ua]
це?
"Отже, наразі роботодавцям слід сплачувати ЄСВ з лікарняних та декретних за власний рахунок, до набрання чинності порядком фінансування такого ЄСВ бюджетом."
це означає, що я маю сплатити ЄСВ на декретні, але може колись мені їх повернуть?
это домыслы автора статьи. Что прямо написано в законе: написано абзацем выше в этой же статье.
Откуда вывод, что пока нет постановления Кабмина, то должны поатить работодатели, если в законе прямо и строго прописано, что платится за счет бюджета?
Котег, не знаю, що там з законом, а гарячі лінії кажуть, що платить роботодавець(((податкова>соц.страх.>пенсійний.
Пенсійний от вбив взагалі - донарахування ЄСВ по місяцям потрібно робити, а не просто 22% на всю суму декретних.
Якого це біса робити донарахування, якщо в останньому місяці декрет 5 днів тільки??? Ще 588грн.доплатити. Страх потєряли.
Quote
Котег :-)
Якщо не знаю що там з законом, то до побачення winking smiley
Ну чого Ви так?) Я кажу, що Я не знаю, що там з законом і нікому нічого не змогла довести((( ще й виходить, що розводять фактично більше ніж на 22% з тими донарахуваннями до мінімалки((
лікарняний
Доброго дня!Підкажіть при заповненні листа не працездатності з другої сторони треба щоб заповнити табельник,кадровик,комісія із соцстраху,і бухгалтер.А в нас нема таких посад,чи можна написати відповідальним за все це комерційного директора(він зараз в.о директора Так як директор у відпустці)???А саме бухгалтер іде в дикрет.І головою комісії по соцстраху теж назначений комерційний директор(за наказом).
Re: лікарняний
Quote
Alina11111
Доброго дня!Підкажіть при заповненні листа не працездатності з другої сторони треба щоб заповнити табельник,кадровик,комісія із соцстраху,і бухгалтер.А в нас нема таких посад,чи можна написати відповідальним за все це комерційного директора(він зараз в.о директора Так як директор у відпустці)???А саме бухгалтер іде в дикрет.І головою комісії по соцстраху теж назначений комерційний директор(за наказом).
1. Бухгалтеру, идущему в декрет, вредно волноваться !smiling smiley
2. Обязательно должны быть подписи дира, буха и голови комісії по соцстраху. Подпись Вашего коммерческого дира, который сейчас И.О. дира, вполне подходит. На подпись кадровика я забиваю, вместо табельщика расписывается бухгалтер.
3. Эти подписи никто никогда не сличает, но подписи должны быть ( в больничном листе не должны светиться пустые места вместо подписей).
Re: лікарняний
Quote
nikon
Quote
Alina11111
Доброго дня!Підкажіть при заповненні листа не працездатності з другої сторони треба щоб заповнити табельник,кадровик,комісія із соцстраху,і бухгалтер.А в нас нема таких посад,чи можна написати відповідальним за все це комерційного директора(він зараз в.о директора Так як директор у відпустці)???А саме бухгалтер іде в дикрет.І головою комісії по соцстраху теж назначений комерційний директор(за наказом).
1. Бухгалтеру, идущему в декрет, вредно волноваться !smiling smiley
2. Обязательно должны быть подписи дира, буха и голови комісії по соцстраху. Подпись Вашего коммерческого дира, который сейчас И.О. дира, вполне подходит. На подпись кадровика я забиваю, вместо табельщика расписывается бухгалтер.
3. Эти подписи никто никогда не сличает, но подписи должны быть ( в больничном листе не должны светиться пустые места вместо подписей).
Дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040200000000001