Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Выплата аванса
Добрый день. подскажите пожалуйста если на предприятии нет кол договора, каким документом установить даты и сумму выплат. и если можно образец. спасибо.
Re: Выплата аванса
Зробіть наказ
Re: Выплата аванса
На виконання Закону України від 23 вересня 2010 року № 2559 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплати заробітної плати»

НАКАЗУЮ:
1. Виплачувати заробітну плату працівникам ТОВ....( чи що там у Вас) не рідше двох разів на місяць. Установити строки виплати заробітної плати працівникам ТОВ..... за першу половину місяця – .... числа, за другу половину місяця – останнього дня місяця (чи вкажіть число)
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на .......
Але взагалі це все повинну бути прописано в кол.договорі


Re: Выплата аванса
суми ЗП, оклади в Вас повинні бути прописані в штатному розписі
Re: Выплата аванса
за прописаны в штатном. нужен приказ на выплату аванса.
Re: Выплата аванса
а на выплату зп у вас уже есть приказ ?
Re: Выплата аванса
допишіть Закон про оплату праці і вкажіть фіксовану суму авансу для працівників
Re: Выплата аванса
не на вас Котега.....
Re: Выплата аванса
аванс перерахували
на руки 1000грн
ПДФО + ВЗ 1000*19,5%= 195грн
ЄСВ 1000*22% = 220грн
Тобто податки розраховані і сплачені з суми на руки

А коли нараховували з.п. - вже всі податки розраховані й перераховані з суми "нараховано"
Нараховано 3200
Перераховано на руки 3200 - 624(ПДФО+ВЗ) - 1000 (аванс) = 1576грн
ПДФО + ВЗ = 624-195 = 429
ЄСВ 3200*22%=704-220 = 484

Чи будуть штрафи за недоплату ЄСВ при виплаті авансу? На практиці хтось проходив таке? Будуть перевірят сплату в цілому за місяць чи по кожній виплаті?
Re: Выплата аванса
Quote
Котег :-)
smoking smiley

та лана, понимаю, вопрос тупой
первый раз с таким столкнулась, думаю, может люди чего-то знают, а я нет

как я поняла, за НДФЛи ВЗ точно штрафы будут, за ЕСВ 50х50
цікаво, як це банк пропустив виплату з/плати без повної суми ЕСВ? наприклад, у мене райффайзен перевіряє постійно.. навіть, на підприємсттві є інвалід -то це морока!! , постійно беремо в податковій додаток 3 (звірка)
Re: Выплата аванса
Quote
ELNik
аванс перерахували
на руки 1000грн
ПДФО + ВЗ 1000*19,5%= 195грн
ЄСВ 1000*22% = 220грн
Тобто податки розраховані і сплачені з суми на руки

А коли нараховували з.п. - вже всі податки розраховані й перераховані з суми "нараховано"
Нараховано 3200
Перераховано на руки 3200 - 624(ПДФО+ВЗ) - 1000 (аванс) = 1576грн
ПДФО + ВЗ = 624-195 = 429
ЄСВ 3200*22%=704-220 = 484

Чи будуть штрафи за недоплату ЄСВ при виплаті авансу? На практиці хтось проходив таке? Будуть перевірят сплату в цілому за місяць чи по кожній виплаті?
как по мне такое на проверяют, главное чтобы за месяц по итогу в срок оплатили всю сумму налогов
Re: Выплата аванса
мне в налоговой сказали что фиксированную сумму ставить нельзя. если аванс с 15-20 числа то нужно высщитывать зп четко за 15дней
Re: Выплата аванса
там есть требование не меньше, чем за фактически отработанное время
Re: Выплата аванса
Quote
TanyaOdessa
Quote
ELNik
аванс перерахували
на руки 1000грн
ПДФО + ВЗ 1000*19,5%= 195грн
ЄСВ 1000*22% = 220грн
Тобто податки розраховані і сплачені з суми на руки

А коли нараховували з.п. - вже всі податки розраховані й перераховані з суми "нараховано"
Нараховано 3200
Перераховано на руки 3200 - 624(ПДФО+ВЗ) - 1000 (аванс) = 1576грн
ПДФО + ВЗ = 624-195 = 429
ЄСВ 3200*22%=704-220 = 484

Чи будуть штрафи за недоплату ЄСВ при виплаті авансу? На практиці хтось проходив таке? Будуть перевірят сплату в цілому за місяць чи по кожній виплаті?
как по мне такое на проверяют, главное чтобы за месяц по итогу в срок оплатили всю сумму налогов

как раз интересует, как при проверках на такое реагируют, по каждой выплате или итого за месяц
спасибо
Re: Выплата аванса
Quote
Вика1
мне в налоговой сказали что фиксированную сумму ставить нельзя. если аванс с 15-20 числа то нужно высщитывать зп четко за 15дней

Это написано в КЗоТе.
Налоговая к этому не имеет никакого отношения.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
TanyaOdessa, як раз райффайзен перевіряє і на аванс
Re: Выплата аванса
Банк до копейки не проверяет, он проверяет, чтоб сумма ЕСВ была не меньше, чем 1/5 от зарплаты.
Re: Выплата аванса
даже на знаю что сказать
я имею такую ситуации
выплатили на руки аванса 500 000
уплатили ЕСВ 500 000*22% = 110 000
уплатили НДФЛ 500 000*19,5% = 97 500

а получается, должны были
либо на руки 500 000 - 97 500 = 402 500
либо ЕСВ уплатить (500 000 + 97 500)*22% = 131 450
ну и НДФЛ и ВЗ соответственно не верно sad smiley
Re: Выплата аванса
Ну уже ж так оплатили, ничего не исправить. Так что махните рукой и дальше делайте правильно. Могут и при проверке не досмотреть, если глубоко копать не будут.
Re: Выплата аванса
Quote
Вика1
мне в налоговой сказали что фиксированную сумму ставить нельзя. если аванс с 15-20 числа то нужно высщитывать зп четко за 15дней
Нашли специалистов. Можно фиксированную сумму ставить, лишь бы не было меньше чем за фактически отработанное время. Оптимальная сумма 55% от оклада. В некоторых месяцах бывает с 1 по 15 число 11 из 20 рабочих дней, это как раз 55%.
Re: Выплата аванса
Quote
Blick
Ну уже ж так оплатили, ничего не исправить. Так что махните рукой и дальше делайте правильно. Могут и при проверке не досмотреть, если глубоко копать не будут.

так і будемо робити, але вирішила попитати, може в кого були перевірки і як на таке реагують, може був досвід
дякую!
Re: Выплата аванса
Проверки не было, но в прошлом году случайно оплатила ЕСВ по зарплате не на тот счет. Из-за этого появилась на лицевом счете недоимка, которая пропала после оплаты аванса, а в следующем месяце снова появилась. Присылали ФОПу 2 письма с просьбой прийти для выписки штрафа. Недоимку оплатили, но он никуда не ходил, штрафа так и не было.
А у Вас и недоимка на лицевом счете не возникнет, т.к. недоплата в аванс.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048399999999998