Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

бесплатный импорт (или безплатный?)

Відправлено користувачем anna1364 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
кто сталкивался с бесплатно полученным импортом? при разтаможке оплатили ндс как положено. я в налоговый сначала не относила, поскольку бесплатно полученный товар. но в Алексе-с аудите сказали, что раз товар используется в хоздеятельности (мы его весь продали), то спокойно можно относить... а в журнале Дт-Кт написано что нельзя.
Включаю НДС в НК по той причине, что использую товар в хозяйственной деятельности и кроме того согласно пп.7.2.7 Закона об НДС, в случае импорта товаров документом, дающим право на получение налогового кредита является ГТД.

Хотя налоговая и против

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 08.08.2007 р. N 3955/Т/16-1515-20


2. Щодо формування податкового кредиту по імпортованих товарах.

Відповідно до підпункту 7.4.1 пункту 7.4 статті 7 Закону про ПДВ податковий кредит звітного періоду визначається виходячи із договірної (контрактної) вартості товарів (послуг), але не вище рівня звичайних цін, у разі якщо договірна ціна на такі товари (послуги) відрізняється більше ніж на 20 відсотків від звичайної ціни на такі товари (послуги), та складається із сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 6.1 статті 6 та статтею 81 цього Закону, протягом такого звітного періоду у зв'язку з, зокрема, придбанням товарів (у тому числі при їх імпорті) з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку.

Таким чином, оскільки при безоплатному отриманні імпортованих товарів відсутній факт придбання товарів, як це передбачено у підпункті 7.4.1 пункту 7.4 статті 7 Закону про ПДВ, то право на податковий кредит по таких імпортних товарах у платника відсутнє.
печально... у меня просто суммы приличные... но .. ведь по логике.. раз сам ндс я уплатила - то и в кредит я могу отнести...на том и буду стоять


а я писала запрос в налоговую мне ответили что можно включать если нужно скину письмо по факсу
ой, буду очень признательна, Жека. 499-22-02 спасибо большое!
а вопроса по ВД-ВР у вас нет?

в валовые доходы как бесплатно полученный по полной таможенной сумме. в перерасчете по складу остатки не участвуют... (ни на уменьшение ни на увеличение) Потом еще и при продаже как обычно... ндс в налоговые обязательства и вд от продажи товаров. получается двойное попадание... но так и аудит и налоговая сказали...я выкручиваюсь только тем, что ппоказываю продажу не ниже таможенной стоимости. ведь даже если бесплатно раздать...то с этой суммы все равно надо начислять нк
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000337