Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація з податку на прибуток

Відправлено користувачем Eugeniano1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підскажіть, чи можу я включити собі до витрат, та зменшити фінансовий результат до оподаткування, рахунки 949 та 951. У підприємства дохід за рік 841 тисяча гривень.
Боюсь, щоб потім не причепились, що віднеста у витрати не те, що потрібно . Хоча мені кажуть, що згідно ст. 134 ПКУ я спокійно можу зменшувати фінансовий результат до оподаткування.
Дякую!
Ви взагалі розумієте принцип складання декларації? Як можна включити у витрати у БО, та не включити у деці???
Ви застосовуєте різниці? ст. 134 ПКУ - Ви дивились про що саме там йдеться?
я дивуюсь, що за два роки дії нового порядку все одно виникають одні й ті ж самі питання...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Недавно Дт-Кт дал доступ на просмотр Великого бух.семинара, так там лектор Галина (очень понравилась) рассказывала о том как на фирме квартиры и шубы сотрудникам купили и на расходы, чтоб прибыль уменьшить. Это может быть правдой?


Та может, почему нет. Ну сэкономили на прибыли 18%. Зато на НДФЛ (с нат. коеф.) + ВС раскошелились на 19.5%. Бюджет же не в обиде, в общем.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031500000000007