Буксири, катери, гвинтокрили, важке озброєння: у ЗСУ розповіли про загальні бойові втрати РФ біля острова Зміїний Спека вдарить, а дощі відійдуть: погода в Україні різко зміниться Львів заборонив діяльність Московського патріархату Автогаз і дизель дешевшають: скільки коштує паливо на АЗС В Україні опади не очікуються, вдень до 36° Зробив "крок доброї волі": під Маріуполем на міні підірвався російський десантний катер Байден пообіцяв передати Україні новітні ППО та ще більше HIMARS ЗСУ ведуть наступ на декількох напрямках, а медіа РФ готують суспільство до поразки – Генштаб Українців, які не повернуться додому після війни, стало більше – опитування Ти не поїдеш жити до Лондона: у Британії ріелтори відмовляються працювати з росіянами
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ПН по новой форме с 01.03.2017

Відправлено користувачем Afina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
З 01.03.17 р. набув чинності наказ Мінфіну від 23.02.17 р. № 276, яким викладено у новій редакції:

1) форму податкової накладної, затверджену наказом Мінфіну від 31.12.15 р. № 1307;

Так уже по новой форме нужно регистрировать??
Сьогодні, 1 березня 2017 р. набув чинності наказ Мінфіну від 23.02.2017 р. № 276, яким викладено у новій редакції податкову накладну та декларацію з ПДВ

Мінфін наказом від 23.02.17 р. № 276 (зареєстрований у Мін’юсті 28.02.2017 р. за №269/30137) затвердив в новій редакцї:

– податкову накладну та порядок її заповнення;

– звітність з ПДВ та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість.

Наказ набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Опублікований в «Урядовому кур’єрі» 28.02.2017 р. № 39.

Отже, нові форми набирають чинності уже сьогодні, 1 березня 2017 р.

Коли вперше звітувати з ПДВ за новою формою декларації?

Відповідно до п. 46.6 ПКУ, до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Оскільки Наказ №276 опубліковано у лютому, вперше нова декларація з ПДВ має подаватися за березень 2017 р. у квітні. Тобто декларацію з ПДВ за лютий 2017 р. подаємо ще за старою формою.
то есть февральские накладные нужно уже с сегодняшнего дня регистрировать по новой форме, которой еще нед в медке..


Quote
Afina
то есть февральские накладные нужно уже с сегодняшнего дня регистрировать по новой форме, которой еще нед в медке..
Я так понимаю, что февральские еще по старой, а вот те, что выписываются с 1.03 уже по новой.
Quote
5marisha
Quote
Afina
то есть февральские накладные нужно уже с сегодняшнего дня регистрировать по новой форме, которой еще нед в медке..
Я так понимаю, что февральские еще по старой, а вот те, что выписываются с 1.03 уже по новой.

Прочитала в консультации баланса: В соответствии с п.3 Порядка, утвержденного приказом ГФС от 31.12.15 г. № 1307, все НН подлежат регистрации по форме действующей на дату регистрации.
сегодня порегила февральские по старой форме - все принято без замечаний.
Quote
Afina
Quote
5marisha
Quote
Afina
то есть февральские накладные нужно уже с сегодняшнего дня регистрировать по новой форме, которой еще нед в медке..
Я так понимаю, что февральские еще по старой, а вот те, что выписываются с 1.03 уже по новой.

Прочитала в консультации баланса: В соответствии с п.3 Порядка, утвержденного приказом ГФС от 31.12.15 г. № 1307, все НН подлежат регистрации по форме действующей на дату регистрации.
поддерживаю! февральские которые регятся в марте уже по новой форме должны быть!
Quote
Lin@
Quote
Afina
Quote
5marisha
Quote
Afina
то есть февральские накладные нужно уже с сегодняшнего дня регистрировать по новой форме, которой еще нед в медке..
Я так понимаю, что февральские еще по старой, а вот те, что выписываются с 1.03 уже по новой.

Прочитала в консультации баланса: В соответствии с п.3 Порядка, утвержденного приказом ГФС от 31.12.15 г. № 1307, все НН подлежат регистрации по форме действующей на дату регистрации.
поддерживаю! февральские которые регятся в марте уже по новой форме должны быть!
И что же делать? Стараюсь каждый день регистрировать, что бы не насобирать на последние дни все...Обновила медок, новой формы нет, позвонила, сказали, что налоговая не дает им еще доступ к новой форме. Когда будет не известно, следите за новостями на сайте...
5marisha а что есть выбор? ждать новую форму!
Quote
Lin@
5marisha а что есть выбор? ждать новую форму!
Ну да, а с поставщиками, что делать? Посмотрела, вчера регистрировали по старой форме. Потом просить корректировку на отмену и новую нн?...Читаю на ФБ, мнения разделились))) половина пишет по старым, половина по новым. На горячую линию дозвонится не возможно! У нас как всегда!
а что туда звонить? читаем

Наказ Міністерства фінансів України 31.12.2015 № 1307

3. Усі податкові накладні, у тому числі накладні, особливості заповнення яких викладені в пунктах 9-15 та 19 цього Порядку, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, та за формою, чинною на день такої реєстрації.
Вообще конечно полный безлад...минюст утвердил 28 февраля и Урядовый курьер сразу опубликовал 28 февраля...никто не готов, в медке формы нет.....
Quote
Afina
Вообще конечно полный безлад...минюст утвердил 28 февраля и Урядовый курьер сразу опубликовал 28 февраля...никто не готов, в медке формы нет.....
Даааа)))) Это Вы точно подметили!)) Мы вчера вечером на работе тоже это обсуждали.
Коллеги, вот еще поделюсь инфо о новых формах: [edoc.com.ua]
Но уточнили, что, чтобы перевести их в электронный формат, еще надо поработать....
На послуги ДФС точно відхиляє реєстрацію ПН за лютий, таки хоче в гр.3 код., значить треба чекати нову форму. На неплатників за лютий пройшло.
у меня сегодня регились услуги по старой форме.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Я вже перепробувала і грн. 2454 і послуги все відхиляє.
Quote
Ляля - Оля
у меня сегодня регились услуги по старой форме.

Оль, наверное, с самого рання ?
Керуючись п.3 Порядку заповнення податкової накладної, усі податкові накладні, у тому числі накладні, особливості заповнення яких викладені в пунктах 9-15 та 19 цього Порядку, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, та за формою, чинною на день такої реєстрації, тобто податкові накладні, складені до 1 березня 2017 року, але зареєстровані після цієї дати, підлягають реєстрації у ЄРПН за оновленою формою. Це саме стосується і розрахунків коригування до податкових накладних.
Quote
TamiA
Quote
Ляля - Оля
у меня сегодня регились услуги по старой форме.

Оль, наверное, с самого рання ?
после 10 часов

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
вообще, "хорошая" традиция публиковать изменения за день до их вступления в силу... пипец просто... вот и куда пожаловаться, как на это все влиять-то???

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
спокойствие только спокойствие они так и хотят испортить наши нервы
Quote
laneta
спокойствие только спокойствие они так и хотят испортить наши нервы
еще есть что портить? smiling smiley

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
В кабинете тоже открывается старая форма при попытке создать НН smiling smiley
Как всегда, главное - распорядиться, а форму подгонят где-то ближе к 15-му числу...
Очень было бы логично разрешить регить НН за февраль по старой форме..
кстати, в НКУ есть норма, что если НН зарегина в ЕДРПОУ, значит НК есть. ТАк что, то, что порегилось вчера-сегодня - действительно...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
только что в рассылке пришло
==
Зверніть увагу! ДФС вже оприлюднила електронний формат нової податкової накладної з додатками за ідентифікатором форми J1201009 (J1201109, J1201209).
==
ну надо же! как вовремя вообще... как? ну как так можно издеваться?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
НН с услугами без кода уже не регистрирует, а НН с товарами по старой форме всё ещё регистрирует?
Если старая форма уже не действительна, то не должно вообще её пропускать.
Из електронного кабинета- только пришло - Міністерством фінансів України видано наказ від 23.02.2017 №276 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28.02.2017 за № 269/30137 (далі – наказ №276).
Вказаним наказом, зокрема, внесено зміни до форми податкової накладної (викладено в новій редакції) та порядку її заповнення.
Відповідно до пункту 5 наказу №276 він набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування.
Враховуючи те, що наказ №276 опубліковано 28.02.2017 (Урядовий кур’єр), він набрав чинності 1 березня 2017 року.
Пунктом 3 Порядку заповнення податкової накладної передбачено, що усі податкові накладні підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) за формою, чинною на день такої реєстрації.
Разом з тим, з метою створення комфортних умов для платників податку на додану вартість, а також доопрацювання програмного забезпечення для формування і подання податкових накладних/розрахунків коригування до реєстрації в ЄРПН (у зв’язку із внесенням вказаних змін), податкові накладні/розрахунки коригування прийматимуться до реєстрації в ЄРПН за новою формою (у редакції наказу №276) починаючи з 16 березня 2017 року.
До вказаної дати податкові накладні/розрахунки коригування реєструються в ЄРПН за старою формою (до внесення змін наказом №276).
какие молодцы, а возможность регить по услугам без кода тоже вернут ?
Разом з тим, з метою створення комфортних умов для платників податку на додану вартість, а також доопрацювання програмного забезпечення для формування і подання податкових накладних/розрахунків коригування до реєстрації в ЄРПН (у зв’язку із внесенням вказаних змін), податкові накладні/розрахунки коригування прийматимуться до реєстрації в ЄРПН за новою формою (у редакції наказу № 276) починаючи з 16 березня 2017 року.

Джерело: [www.buhgalteria.com.ua]

благодетели наши...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053899999999996