Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зайво виплачена зарплата

Відправлено користувачем astel 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні бухгалтера , підскажіть будь-ласка ,що робити. Взяла товариство і бачу , що в 2016 році одному працівнику було виплачено зайву заробітну плату за рахунок застосування соцпільги (її не повинно було застосовуватись) . З травня 2016 по грудень 2016 на 120 грн. на загальну суму 960,00 .Тобто в 1ДФ нарах. і виплата ПДФО з застосування соц.пільги (233,21 =231,21 а потрібно 351,12=351,21). За не доплату не переживаю, бо ПДФО в переплаті стоїть 6000 тис. грн. Як це виправити, адже по програмі не видно, що зайво виплачені - це я порахувала .Чи потрібно виправляти в 1С 2016 рік по зарплаті (зробити правильні нарахування без застосування соцпільги)чи залишити як є і хай шукають при перевірці правомірність застосування соцпільги.Буду вдячна всім за відповіді.
Я би залишив як є. Але переплату би на ту суму тримав
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00023600000000001