Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Расчет больничного для нового работника

Відправлено користувачем Mariyana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всем добрый день, коллеги smiling smiley

Напишу еще здесь, а то, вдруг, меня не видно в другой темке ...winking smiley

У меня появился первый в жизни больничный.... И я очень боюсь ошибиться в расчетах... Дело в том, что работник новый, пришел только 02.02.2017 года, потом в том же месяце взял две недели за свой счет по семейным обстоятельствам..Оклад - 3200..За 02.17р. начислено 1760,00 грн.
А в марте сего года умудрился заболеть, с 16 числа и еще продолжает болеть... До этого стажа вообще никакого...
Как мне такого барсука рассчитать?
В примерах по расчету больничных указывают минимум два месяца, а у меня и тех нет..
и нужен ли мне уполномоченный по комиссии соцстраха, если работодатель ФОПик..
Хоть ткните меня в пример расчета... Я буду очень и очень благодарна... Даже могу выслать пиво по НП smiling bouncing smiley
Quote
Mariyana
Хоть ткните меня в пример расчета... Я буду очень и очень благодарна... Даже могу выслать пиво по НП smiling bouncing smiley
В мене такаж ситуаація навіть по датах прийняття і лікарняного один в один , тільки немає відпустки за власний рахунок, мені в ФСС сказали брати з/пл за відпрацьовані дні лютий-березень і ділити на кількість відпрацьованих кал. днів лютий- березень, цю середньоденну множимо на кількість лікарняних днів, порівняти з мінімальною середньоденно 3200/30,44=105.12. І врахуйте відсоток оплати за лікарняні залежно від стажу. В мене ще працівник приніс довідку ОК 7 про стаж до дати прийнняття на роботу, без цієї довідки в розрахунок треба брати мінімальну з/пл . Подзвоніть у свій соц. страх, опишіть ситуацію, вони дуже зрозуміло і детально усе пояснюють, це буде для вас найкращий варіант.


Дякую. Скоріш за все, так і зроблю, почимчикую до них за поясненням.smiling smiley
Quote
Mariyana
Дякую. Скоріш за все, так і зроблю, почимчикую до них за поясненням.smiling smiley
Уповноважений із соц. страх. точно вам потрібен, протоколи будете формувати він має їх підисати. Період коли людина була у відпустці за васний рахунок із розрахунку лікарняних віднімаєте (дні). У вас стажу немає тому лікарняні 50 % оплачуються. В місяцях де буде дохід (З/пл + лікарняні) нище мінімальної треба данарахування до мін. робити .
а мне работники приносят справку ОК-5 ,чем она от ОК-7 отличается?
Quote
nata2707
Quote
Mariyana
Дякую. Скоріш за все, так і зроблю, почимчикую до них за поясненням.smiling smiley
Уповноважений із соц. страх. точно вам потрібен, протоколи будете формувати він має їх підисати. Період коли людина була у відпустці за васний рахунок із розрахунку лікарняних віднімаєте (дні). У вас стажу немає тому лікарняні 50 % оплачуються. В місяцях де буде дохід (З/пл + лікарняні) нище мінімальної треба данарахування до мін. робити .

Ната, під донарахуванням до мінімальної Ви маєте на увазі ЄСВ з 3200? Чи доплату до мінімальної пропорційно відпрацьованого часу?
я мала на увазі єсв з 3200, після надання лікарняних листів.
Quote
Lilya
а мне работники приносят справку ОК-5 ,чем она от ОК-7 отличается?
я сама не знаю чим вони відрізняються, читала в інтернеті що є такі дві форми, мені в ФСС сказали довідку ок 7 , мені потрібно було стаж за остані 6 місяців, бо новоприйнятий працівник.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049900000000003