Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відрядження директора

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Потрібно робити відрядження на директора, якщо він на 2 години їде в інше місто для укладання угоди?
і що потрібно йому добові виплачувати?


он на чем едет? если служебном авто я бы проводила командировку и тогда платила суточные, т.к. бензин нужно списывать, если на автобусе - тоже ведь нужно оплатить билеты и тогда тоже будут суточные, если не на служебном транспорте и возмещать ничего не нужно, тогда не проводите командировку
а якщо в посадовій інструкції директора прописати що ця посада має роз’їзний (пересувний) характер, а там же за інструкцією це не вважається відрядженням???

Просто боюсь щоб потім не познімали всі добові, якщо фактично до іншого населеного пункта йому тут 7 км, і за них виплачувати 320 грн, якось не зрозуміло.

їздить на автомобілі, ща належить фірмі, бензин списується за шляховами листами
я думаю директору разъездной характер не подходит, или выплатите примерно 50 грн. суточных, 320 это ж максимально, а если совсем рядом то в путевом не пишите что ездил за город, спишите эти км по вашему городу и все, не будет командировки
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000253