Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Корисний сервіс для бухгалтера

Відправлено користувачем ann01accounting 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Думаю багатьом буде корисний такий сервіс, це тільки початковий варіант, хотіла б почути Вашу думку і пропозиції в розвитку сайту, що ще можна зробити корисного для хоч не великого, але спрощення роботи бухгалтера:

https://num-words.com/ua/

я для таких целей использую документ РКО или ПКО в 1С, набираю сумму в документе, вывожу на печать, а потом не сохраняю...и не нужно никакого специального сервиса.
Можливо сайт і корисний для когось,але мені здається,що таке написання українською:
Дев'ятьсот шістдесят тисяч
буде помилковим,якщо з тих часів як я навчалася в школі нічого не змінолося.


Quote
wabaw111
Можливо сайт і корисний для когось,але мені здається,що таке написання українською:
Дев'ятьсот шістдесят тисяч
буде помилковим,якщо з тих часів як я навчалася в школі нічого не змінолося.

та отож smiling smiley
треба філологам спочатку показати smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
1. Автор, я так понимаю, Ваш сайт - украинский ?
Тогда какого.....для обозначения выбора языка ( мови!!! ) в правом верхнем углу используете флаги ?
Вы же язык обозначаете, а не страну !
Ну, украинский и британский флаги - это понятно, это нормально. Но аквафреш во всей красе ??? eye popping smiley
А нельзя более адекватно подойти к вопросу обозначения выбора языка? Типа скромные квадратики с обозначением UK, EN, RU ?

2. Автор, я так понимаю, Ваш сайт - украинский ?
В украинском языке нет слова "прописом".grinning smiley

TamiA , +100 !
wabaw111, +100 !
Quote
nikon
1. Автор, я так понимаю, Ваш сайт - украинский ?
Тогда какого.....для обозначения выбора языка ( мови!!! ) в правом верхнем углу используете флаги ?
Вы же язык обозначаете, а не страну !
Ну, украинский и британский флаги - это понятно, это нормально. Но аквафреш во всей красе ??? eye popping smiley
А нельзя более адекватно подойти к вопросу обозначения выбора языка? Типа скромные квадратики с обозначением UK, EN, RU ?

2. Автор, я так понимаю, Ваш сайт - украинский ?
В украинском языке нет слова "прописом".grinning smiley

TamiA , +100 !
wabaw111, +100 !

1. Не зовсім так, сайт багатомовний, основна мова - англійська. Прапори для зручності і інтуїтивної зрозумілості, їх функція переключати мови, жодного прихованого контексту.

2. Таке слово є в українській мові.
Quote
wabaw111
Можливо сайт і корисний для когось,але мені здається,що таке написання українською:
Дев'ятьсот шістдесят тисяч
буде помилковим,якщо з тих часів як я навчалася в школі нічого не змінолося.

Дуже дякую що помітили, помилку виправлено.
Quote
ann01accounting
Quote
nikon
1. Автор, я так понимаю, Ваш сайт - украинский ?
Тогда какого.....для обозначения выбора языка ( мови!!! ) в правом верхнем углу используете флаги ?
Вы же язык обозначаете, а не страну !
Ну, украинский и британский флаги - это понятно, это нормально. Но аквафреш во всей красе ??? eye popping smiley
А нельзя более адекватно подойти к вопросу обозначения выбора языка? Типа скромные квадратики с обозначением UK, EN, RU ?

2. Автор, я так понимаю, Ваш сайт - украинский ?
В украинском языке нет слова "прописом".grinning smiley

TamiA , +100 !
wabaw111, +100 !

1. Не зовсім так, сайт багатомовний, основна мова - англійська. Прапори для зручності і інтуїтивної зрозумілості, їх функція переключати мови, жодного прихованого контексту.

2. Таке слово є в українській мові.

1. Інтуїтивна зрозумілість ? Ще раз кажу - Ви не країну маєте позначати, а мову.
2. писать сумму прописью — писати суму літерами [kultura-movy.wikidot.com]
Quote
nikon
Quote
ann01accounting
Quote
nikon
1. Автор, я так понимаю, Ваш сайт - украинский ?
Тогда какого.....для обозначения выбора языка ( мови!!! ) в правом верхнем углу используете флаги ?
Вы же язык обозначаете, а не страну !
Ну, украинский и британский флаги - это понятно, это нормально. Но аквафреш во всей красе ??? eye popping smiley
А нельзя более адекватно подойти к вопросу обозначения выбора языка? Типа скромные квадратики с обозначением UK, EN, RU ?

2. Автор, я так понимаю, Ваш сайт - украинский ?
В украинском языке нет слова "прописом".grinning smiley

TamiA , +100 !
wabaw111, +100 !




1. Не зовсім так, сайт багатомовний, основна мова - англійська. Прапори для зручності і інтуїтивної зрозумілості, їх функція переключати мови, жодного прихованого контексту.

2. Таке слово є в українській мові.

1. Інтуїтивна зрозумілість ? Ще раз кажу - Ви не країну маєте позначати, а мову.
2. писать сумму прописью — писати суму літерами [kultura-movy.wikidot.com]


1. Порадилась з розробником сайту, це експерт з 10+ років досвіду в цій сфері, пояснив мені, що загальноприйнято робити і так і так, і є мільйони сайтів з таким оформленням, я й сама не раз бачила. І все логічно з прапорами, від того чи це буде прапором намальовано чи текстом написано, суть не міняється.
2. Я не філолог, дійсно постаралась розібратись в питанні, що вдалось зрозуміти: на теренах інтернету вживається і так і так, при чому знаходила досить серйозні сайти де писало саме "прописом", і на вікіпедії вживається, та й чула не раз в розмові і сама використовувала це слово. В чековій книжні і на платіжках пише "Сума словами", думаю додам ще 1 таку форму на сайт, але аналізуючи СЕО показники люди шукають в інтернеті включаючи слово "прописом", допустимо "цифри прописом на українській мові" і т. д., тому є зміст щоб ці люди находили те що шукають залишити дане формулювання, але дякую за приділену увагу, додам ще в ключові слова Вашу форму і "Сума словами".
Щодо п. 1 - тут малося на увазі, що країна і мова - це різні поняття. Прапор символізує країну, а не мову. Як на мене, найкраще, коли пишуть назву мови словами на цій же мові. Кожний, хто заходит у меню вибора мови, може знайти знайоме слово.
Щодо п. 2 - скрізь "прописом" багато, але в Академічному словнику української мови - такого слова немає.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
А смысл такого сервиса? Не всем удается правильно написать сумму на укр.языке "словами"?
Так, действительно, в 1С она выдается в печатной форме автоматически... Т.е. для разработчиков 1с будет полезной такая услуга... И то - разово...
Quote
Aleksa_
А смысл такого сервиса? Не всем удается правильно написать сумму на укр.языке "словами"?
Так, действительно, в 1С она выдается в печатной форме автоматически... Т.е. для разработчиков 1с будет полезной такая услуга... И то - разово...

Особисто мені зручно в тому, що часто доводиться робити документи на англійській і українській, ввожу число і отримую на 2 мовах написання словами, що потім використовую в різних документах.
так а что там за сервис такой?
сумму прописью пишет что ли?
так эта функция в екселе есть...
И главное все с рекламщиком дискутируют бгг)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000386