Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Налоговая накладная на комплект

Відправлено користувачем profitrol 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, пж, как правильно выписать налоговую накладную на комплект товаров.
Предприятие импортирует два разных товара с разными кодами и расфасовывает собственными силами в упаковку, эти упаковки и продает. Цена определяется только за комплект.
Quote
profitrol
Подскажите, пж, как правильно выписать налоговую накладную на комплект товаров.
Предприятие импортирует два разных товара с разными кодами и расфасовывает собственными силами в упаковку, эти упаковки и продает. Цена определяется только за комплект.

отримала журнал, якрзс стисло ваше питання (на жаль не на вашу користь):

Який код УКТ ЗЕД вказувати
при постачанні товарів у
наборі/ комплекті?

"Податківці дотримуються чіткої позиції: при постачанні товарів у наборі/комплекті в ПН необхідно розписати номенклатуру всіх товарів, що входять у набір (комплект) і вказувати код УКТ ЗЕД кожної складової (категорія 101.17 ЗІР ДФСУ(3); лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.01.17 р. № 1925/10/26-15-12-01-18)"
Дякую, що відгукнулися! Таке роз"яснення мені теж траплялося. Але я елементарно не розумію яким чином це можна реалізувати, я списую одну одиницю одного товару, одну іншого і упаковку 1 шт (яка до речі, також код має) і отримую 1 упаковку.


Можливо, комусь ще цікаве це запитання. Натрапила націкаву статтю. Тут можна розміщувати посилання на сторонні ресурси?
почитайте Правило 3 по поводу комплектов и определения кода УКТ ВЭД, может чем-то поможет
[www.proagro.com.ua]

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
почитайте Правило 3 по поводу комплектов и определения кода УКТ ВЭД, может чем-то поможет
[www.proagro.com.ua]
Да-да, я вже читала. І схиляюся до думки, що на даний комплект буду використовувати код основного товару.
Так, ми продаємо губки, а фасуємо їх у двох варіантах - просто губка, і губка+серветка, останній комплект так і називається "губка", а знизу дописано, що з серветкою)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027100000000002