С каждым годом все меньше: в нацпарке «Слобожанский» считают бобров Кабмин дал "Нафтогазу" право на разработку Черноморского шельфа без конкурса Погода снова бьет рекорды: синоптики обновили прогноз на три дня Кабмин возобновил выдачу "пакета малыша" Из библиотеки Кембриджского университета исчезли записные книжки Дарвина Минобороны заморозило закупки одежды и амуниции для армии Синоптик рассказал, какими будут зимы в Украине Байден озвучил план первых 100 дней президентства В американской пустыне нашли загадочный металлический монолит В Украине вступили в силу изменения в ПДД
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Код ознаки доходу в 1ДФ при виплаті лікарняних вже звільненому працівникові

Відправлено користувачем Malinchic 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!Підкажіть,яку ознаку доходу поставити в 1 ДФ,якщо працівникові після звільнення було нараховано лікарняні.дата звільнення була відображена в 1ДФ (27.10.2016).
В нашій податковій кажуть показати з ознакою 127.
На горячій лінії розповіли про 101 ознаку,і в колонці дата звільнення - ще раз вказати дату звільнення.
Може у когось була схода ситуація.....
з порядку заповнення 1 ДФ

3.7. Графа 6 заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які приймались на роботу у звітному періоді. Графа 7 заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які були звільнені у звітному періоді за місцем роботи, на якому вони отримували дохід у вигляді заробітної плати, або звільнені до початку звітного періоду, але отримували доходи у звітному періоді. Для тих фізичних осіб, які не змінювали місця роботи у звітному періоді, графи 6 та 7 не заповнюються. У разі неодноразового прийняття фізичної особи на роботу і її звільнення з роботи у звітному кварталі про таку особу потрібно заповнювати стільки рядків, скільки разів інформація про зміну місця роботи особи зустрічається у звітному кварталі.

как понимать?


Quote
Malinchic
статья по даной теме,может кому-то пригодится

[i.factor.ua]
"Оскільки такі виплати (тобто оплата перших п’яти днів за рахунок роботодавця + допомога по тимчасовій непрацездатності) не належать до фонду оплати праці і будуть нараховані особі, яка на дату такого нарахування вже не перебуває з роботодавцем у трудових відносинах, то ЄСВ з них справляти не потрібно. Це підтверджують податківці у роз’ясненні в підкатегорії 301.04.01 ЗIР .А от ПДФО та військовий збір утримати з таких виплат доведеться. Тут жодних поблажок немає."
Вопрос! Это ЕСВ не нужно уплачивать ни за 5 дней за счет предприятия, ни за ФСС?
Я не удерживала ЕСВ с 5 дней больничного.
Хотя находила статьи где писали,что на 5 дней больничного нужно начислять ЕСВ.
Склоняюсь к тому,что в разъяснении налоговой пишут полностью про весь больничный( 5 дней+с 6-го дня)....не нужно облагать ЕСВ.
Quote
Lin@
Выплаты после увольнения не облагаются ЕСВ
и соответственно не показ. в дод.4? если работник болел целій м-ц. то остался без стажа?
Quote
Lin@
Выплаты после увольнения не облагаются ЕСВ
А отдаст ли банк больничные без уплаты ЕСВ уволенному?
Здравствуйте!Тоже интересует этот вопрос. Работник болеет еще с июля 2019. Предпоследний больничный с 05.08.2019 по 20.09.2019., за сентябрь отчитались пока по факту, ЕСВ тоже по факту.Затем больничный с 21.09.2019 по 30.10.2019 и увольнение. Больничный выплатится уже после увольнения. Что делать с ЕСВ за сентябрь? Необходимо ли удерживать? Больничный меньше минималки, ЕСВ всегда дотягивали, а что с сентябрем?И за октябрь вообще ЕСВ не начислять получается?
Налоговая настаивает на том, что ЕСВ обязательно начислять, если дни БЛ совпадают с трудовыми отношениями
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

АвторизуватисьПовідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.000382