Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Оприбуткування нового Авто в 1С 8.2

Відправлено користувачем olenavital 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Будь ласка, допоможіть. ТОВ придбало автомобіль, як правильно його оприбуткувати та ввести в експлуатацію? Більш досвідченні, допоможіть, перший раз, боюся натупить. Прочитала,що до первісної вартості включаєтьсі ціна авто, послуги доставки, реєстраційні збори (мито, пенсійний). Акумулюємо на 152, а потім передаємо на 105. Наче все зрозуміло, але виникає питання з приводу страховки? як з нею бути? А також при купівлі авто окремим рахунком були проведені роботи по захисту двигуна, плюс матеріал оплатили, та купили табличку на номерні знаки. Як це проводити? Як закрити ці витрати? Буду дуже вдячна за допомогу! Дякую
все, кроме страховки на 152
страховку на 39


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Дякую! Ви думаєте проведені роботи по захисту двигуна (є акт виконаних робіт), плюс матеріал оплатили, та купили табличку на номерні знаки (видаткова окремо) теж на 1521? якщо це робити як надходження товарів і послуг - Покупка, комісія, то це правильно? Дякую


я уверена
третий раз повторять не надо? )
я не знаю по простой восьмерке, как там приходовать, спросите на Автоматизации


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029099999999999