Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Призывник срочной службы

Відправлено користувачем Azza79N 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день, коллеги! Подскажите, я впервые с этим столкнулась, у кого есть в штате призывники? Именно срочной службы.
Я правильно понимаю - рабочее место за ними сохраняется на время службы, а как зарплата? Я должна начислять ему средняя зарплату каждый месяц или просто она гарантированно за ним сохраняется, пока он не вернется на работу? Он вообще должен писать какие-то заявления перед уходом в армию?
Нет, но вам нужен документ с военкомата
понятно что копию повестки я оставлю, меня начисление з/п интересует
и какой он приказ должен писать? от увольнении, но что меня за ним сохраняется на 18 мес?
и что я ему должна начислить при этом? двойную з/п разово и все? потом пока служит ничего не начисляю и не выплачиваю?


извините, кучу ошибок наделала)))

понятно что копию повестки я оставлю, меня начисление з/п интересует
и какой он приказ должен писать? об увольнении, но что за ним сохраняется рабочее место на 18 мес?
и что я ему должна начислить при этом? двойную з/п разово и все? потом пока служит ничего не начисляю и не выплачиваю?
Какую двойную зарплату еще? Средний за весь период, как отпускные, только из зарплаты за 2 месяца за рабочие дни
Приказ: освободить согласно повестки на период срочной службы с сохранением зарплаты и рабочего места.
он не увольняется

Стаття 36. Підстави припинення трудового договору

Підставами припинення трудового договору є:

1) угода сторін;

2) закінчення строку (пункти 2 і 3 статті 23), крім випадків, коли трудові відносини фактично тривають і жодна з сторін не поставила вимогу про їх припинення;

3) призов або вступ працівника або власника - фізичної особи на військову службу, направлення на альтернативну (невійськову) службу, крім випадків, коли за працівником зберігаються місце роботи, посада відповідно до частин третьої та четвертої статті 119 цього Кодексу;

За працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, у яких вони працювали на час призову.
Вибачте,але повинні прийняти назад на роботу з середнім окладом чи за весь період нарахувати і виплатити?
на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві,

за весь период
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032699999999997