Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

НЕправильний ІПН у податковій за квітень покупцю

Відправлено користувачем ElkaO 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Прошу допомоги бо трішки заплуталась. У квітні 2017 виписала податкову з невірним іпн 100000000000 а треба 200000000000 (посольство). Потрібно виправити. Мої дії: 1. виписую РК мінусовий датою сьогодні - сьогодні виявили помилку, сама його реєструю. Чи треба датою квітня?? 2. Виписую вірну податкову датою квітня, і реєструю.?? штраф за невчасну реєстрацію буде??
Щоб виправити деку за квітень по ПДВ подаю УР і додаток 5 уточнюючий. У мене питання куди показувати РК датою травня на виправлення помилки?? у деку травня чи взагалі нікуди? чи у деку квітня дод.1 уточнюючий??
Киньте будт-ласка тапком як виправити деку по пдв,
Я бы выписала и НН и РК апрелем, тогда все четко выходит по обязательствам. Подаете уточненку, в додатке сумму с кодом 1000.. с минусом, код 2000... с плюсом. Неправильные НН и РК нигде показывать не надо.
то есть в уточненке додаток 1 я не заполняю?


уточните еще пожалуйста: в дод.5 я в строке 10000.. = ставлю только суму минуса, а в 2000... - то что надо с плюсом? рядок инши всего и усього по дод.5 - не заполняю?
или же в 1000... - надо ставят верную суму, а не ту что снимаюв код 2000..?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035199999999999