Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

готівкові розрахунки між юридичними особами

Відправлено користувачем ksu-sem 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Допоможіть, будь ласка, в такому питанні:

планується провести погашення заборгованості перед постачальником за отримані товари за допомогою готівкового розрахунку.
Чи правильно я роблю:

Згідно ПКО роблю надходження в касу позики від засновника в сумі 10 тис
в цей же день роблю ВКО на 10 тис. на видачу представнику постачальника згідно довіреності коштів.
І так кожен день погашаю по 10 тис. грн.

Чи можливо за рахунок позики погашать кредиторську заборгованість?
Чи не буде до нашої компанії питань зі сторони податкової щодо касових операцій та РРО?
Які ризики можливі???

Буду дуже вдячна за відповіді!!)
РКО на подотчетное лицо, Вашего сотрудника. Поставщик дает корешок от ПКО или чек РРО и на его основании делаете авансовый отчет. Вопросы по РРО будут не к Вам, а к поставщику.
дякую за відповідь
тобто по довіреності я не зможу видать кошти, тільки через підзвітну особу????


Такой формы расчетов не встречала. Нужно подтверждение именно от предприятия, что деньги поступили, а в РКО подпись физлица. Если это Ваш сотрудник, вопросов нет. А если это чей-то сотрудник, то где доказательство, что он донесет деньги до своего предприятия?
Фактически в рознице часто взаиморасчеты именно так и происходят по факту, приходит представитель и забирает деньги, но документально оформляется через подотчетное лицо. Кстати, был у меня когда-то случай, когда торговый агент деньги не донесла, просто забрала себе и принесла поддельную копию чека, потом надоело в суд свидетелем ходить.
Кажись Нэш когдато судился за такое: выдача денег прямо из кассы представителю кредитора по РКО, и вроде выиграл
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050099999999997