Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уточнююча ВМД та виправлення УКТЗЕД

Відправлено користувачем Elena111 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день!
Шукаю поради у такій ситуації: 26.04.2017р. отримали товар згідно ВМД з кодом УКТЗЕД (який на постійній основі раніше оформлювали), в той же день відгрузили покупцю (перша подія, без попередньої оплати) та виписали і зареєстрували податкову накладну (УКТЗЕД згідно ВМД від 26.04.2017р. відповідно).
Але на митниці раптово виникло питання уточнення коду, пов`язане напевно з додатковим митом, та взято товар на аналіз. В наслідок проведення низки експертиз, отримали нову ВМД від 06.06.2017р.з іншим УКТЗЕД на цей товар...
На протязі часу з 26.04.2017р. по 06.06.2017р. нами було продано даний товар покупцям (без передоплати), та виписані і зареєстровані податкові накладні з "старим" УКТЗЕД, бо нового звичайно ще не було...
Зараз ломаю голову як виправити УКТЗЕД, щоб покупців не лишили ПК...?? Чи реєструвати РК?
Чи, можливо, ставити новий код в податкові накладні виписані починаючи з 06.06.2017р.?
Підкажіть які є варіанти, може хто стикався!
Дякую!
Ну а якийсь жеж макумєнт від 06.06.2017 у вас єсть
на виправлення коду?!?!?! От на його основанії - я б
зробила коригування на 0 всім клієнтам з причиною
зміна коду згідно... і № подтвірждаючого макумЄнта drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
є ВМД від 06.06.2017р., але ж якщо не своєчасно виправлений/або відсутній УКТЗЕД, з будь-якої причини,то втрачається право на ПК, якщо не подано скаргу лише
Буду ще мабуть писати своїм покупцям, пояснювати причини, бо суми досить великі...


Ну чому несвоєчасно - в початковій ВМД у вас жиж
такий код як ви виписали раніше, до виправлення?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
06.06.2017 ви дізнались з коригуючої ВМД шо
ваш код змінився і тому робите РК - де тут
помилка?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
так, код вказаний вірно, згідно ВМД початкової- яку оформили в квітні 2017р.
тобто якщо я зроблю коригування 06.06.2017р. (датою уточнюючої ВМД) то є надія, що покупців не лишать ПК?

турбує те, що такі коригування допускаються у випадку першої події - передоплати, тоді це без наслідків, а от якщо перша подія - відгрузка, то помилка/невказання коду УКТЗЕД постачальником - лишає права на ПК покупця в тому періоду, і таке право виникає в періоді подання та реєстрації РК (якщо я все вірно розумію)

Дякую за відповідь!
Ну це ж не ваша особиста помилка - єсть жиж макумЄнт drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033799999999998