Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Первинні електронні документи

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, будь ласка, як користуватись електронними документами? Просто приймаєш їх в Сота, підписуєш, потім розпечатуєш і все?
І ще питання, коли закриваємо Акт по Соті, чи можна зразу ж списувати на 92 рах? ("надання ліцензії на право використання комп програми СОТА).
Буду дуже вдячна за відповідь!
Можна й не роздруковувати. Головне - робити резервні копії, та забезпечувати їх зберігання.
Quote
accountent
Підкажіть, будь ласка, як користуватись електронними документами? Просто приймаєш їх в Сота, підписуєш, потім розпечатуєш і все?
І ще питання, коли закриваємо Акт по Соті, чи можна зразу ж списувати на 92 рах? ("надання ліцензії на право використання комп програми СОТА).
Буду дуже вдячна за відповідь!

Оригиналом ЭД является файл с наложенными ЭЦП.
Поэтому, для подтверждения отнесения на затраты, этот файл с наложенными на него ЭЦП, Вам необходимо иметь.
Вам необходимо сохранить этот файл, и хранить его в надежном месте.
Распечатать его можете, но для подтверждения необходим сам файл.


І ще, підкажіть, будь ласочка, використання ліцензії по програмі СОТА, краще на 39 оприбутковувати і помісячно списувати на 92 рах?
Дуже дякую!
Quote
accountent
А як його зберегти?

Ну там должна быть функция выгрузки документа.
Как в СОТЕ не знаю, не пользуюсь ей, обратитесь в службу консультаций ихнюю.
Ну в тех сервисах что пользовался, ну например ПАПКА24, такая функция есть.
Знайшла в Соті таку функцію: експорт документу, коли кліпаєш на неї з"являється ФОРМАТ і Ім"я файлу.
Це воно?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030799999999997