Тендеры на внедрение 4G запланированы на осень Официально: Приватбанк докапитализируют на 38,5 миллиарда Госдеп США: Россия управляет боевиками, обучает их и финансирует Из-за торговой блокады бюджет потерял более миллиарда гривен – ГФС Немецкий лоукостер Eurowings намерен начать работу в Украине НБУ: Рост ВВП по итогам года может оказаться ниже прогнозируемого Согласовать список пленных и начать обмен планируется до 5 июля – Кучма Рада увеличила штраф за парковку на местах для инвалидов Треть украинцев ничего не знает о правилах безвиза Кабмин внес в Раду изменения в госбюджет
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СПД 2 группа предоставила ООО услуги, которых нет в свидетельстве?

Відправлено користувачем buh2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Согласно кодекса ( см.ст.291) обязаны уплатить ед.налог с этой операции, если не ошибаюсь, в двойном размере, а также уйти с единого налога. Можно перезвонить в колл-центр 08005016400 или почитать кодекс.
ой, не тот номер 0800501007.Вот этот.Там все расскажут.


Quote
alla2906
Согласно кодекса ( см.ст.291) обязаны уплатить ед.налог с этой операции, если не ошибаюсь, в двойном размере, а также уйти с единого налога. Можно перезвонить в колл-центр 08005016400 или почитать кодекс.

А если не выполним данного действия?Это может как то выявить?
Может выходом есть - вернуть эти деньги как ошибочно зачисленные???
Если не выполнить данное действие, Ваше СПД все равно засветится в 1ДФ юр.лица. И соответственно пройдет по базе налоговой. А вот вернуть ср-ва как ошибочно перечисленные -это вариант. Они Вам перечисляли по безналу?
Quote
alla2906
Если не выполнить данное действие, Ваше СПД все равно засветится в 1ДФ юр.лица. И соответственно пройдет по базе налоговой. А вот вернуть ср-ва как ошибочно перечисленные -это вариант. Они Вам перечисляли по безналу?

Да
а разве может СПД 2 группы оказывать услуги ООО?
насколько я знаю, ООО на расходы может поставить без проблем услуги только СПД 3 группы

Quote
let_natali
а разве может СПД 2 группы оказывать услуги ООО?
насколько я знаю, ООО на расходы может поставить без проблем услуги только СПД 3 группы

ООО на расходы может поставить, им без разницы.А вот ФЛП 2 группы может оказать услугу юрику только единщику
Quote
buh2015
Quote
alla2906
Если не выполнить данное действие, Ваше СПД все равно засветится в 1ДФ юр.лица. И соответственно пройдет по базе налоговой. А вот вернуть ср-ва как ошибочно перечисленные -это вариант. Они Вам перечисляли по безналу?

Да
Не все отражают платежи на ФЛП в 1 ДФ, уточните это у них
Quote
alla2906
Согласно кодекса ( см.ст.291) обязаны уплатить ед.налог с этой операции, если не ошибаюсь, в двойном размере, а также уйти с единого налога. Можно перезвонить в колл-центр 08005016400 или почитать кодекс.

Подвійний розмір єдиного, то для третьої групи.
А для 1-2-ої 15% і перехід в 3-тю групу, або, і для
3-ої зокрема, на загальну...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
на тому тижні теж шукала відповідь... тільки питання полягало фоп 3 група єдинник..
відповідь нашла таку:
Згідно з пп. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298 ПКУ платники єдиного податку (фізичні особи - підприємці) зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, у таких випадках та в строки:

5) у разі здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності або відбулася зміна організаційно-правової форми;

на 0800 теж підтвердили цю інфу..


Осталось питання, а які Ж наслідки для юридичної особи платника податку на загальних питання, чи треба юридній особі платити за фоп пдфо і військовий??... на 0800 відповіли, що це питання зараз знадиться на розгляді у податкової, тому чекати відповідь у ЗІР
В любому випадку - на спрощені, чи на загальній - якшо
він ФОП, то податки платить за себе самостійно smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
на семінарі казали, якщо фоп не перейде самостійно на загальну систему, то потім при перевірці заднім числом заберуть свідоцтво платника єдиного податку і весь дохід перехають як на загальних підставах.... отаке
Ну все-одно це ж проблеми ФОПа, а не юридичної особи.
Його ж не позбавляють статусу ФОПа і податки, то виключно
його клопіт eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
в данному випадку фоп и юр. особа - проблема "одного" )))
Аааааааааа, ну тоді треба самостійно перейти в 3-тю групу.
Якшо це було 2-му кварталі - то сьогодні останній день для
подачі самостійно заяви на перехід eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
договоритесь с юр.лицом как ошибочно перечисленные деньги, верните и сидите спокойно на ед.налоге.
всем добрый день.
помогите, пожалуйста, разобраться.
ФЛП 2 гр предоставил услуги физическому лицу нерезиденту услуги по его транспортировке. ФЛ готово заплатить за эту услугу при условии получения документа об уплате. В свидетельстве ФЛП нет вида деятельности "транспортные услуги". Может ли ФЛП получить деньги, как возмещение затрат? Спасибо
Как ФЛП 2гр собирается оплачивать ФЛ нерезидент за транспортные услуги? Если налом в Украине, то скорее всего нигде ПКО не "засветиться". И соответственно с проверяющих не обнаружат запрещающий вид деятельности у ФЛП. Если будет перевод, тогда либо на валютную карту физ.лица или сделать обычный перевод. Возможно это ФЛ-нерезидент должен отчитаться перед своей бухгалтерией..
Quote
Александра_Н
на тому тижні теж шукала відповідь... тільки питання полягало фоп 3 група єдинник..
відповідь нашла таку:
Згідно з пп. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298 ПКУ платники єдиного податку (фізичні особи - підприємці) зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, у таких випадках та в строки:

5) у разі здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності або відбулася зміна організаційно-правової форми;

на 0800 теж підтвердили цю інфу..


Осталось питання, а які Ж наслідки для юридичної особи платника податку на загальних питання, чи треба юридній особі платити за фоп пдфо і військовий??... на 0800 відповіли, що це питання зараз знадиться на розгляді у податкової, тому чекати відповідь у ЗІР

Та нема зараз ніяких наслідків для юр.особи, то раніше тим, хто був на загальній системі могли відфудболити валові витрати, а зараз нема такого поняття навіть і прибуток по іншому рахується.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00068099999999999