Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Виключення податкового кредиту за лютий 2017

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Може хтось зможе порадити як поступити краще:
в лютому 2017 р. купили за готівку товар, фірма на нас зареєструвала податкову накладну, яка була включена в декларацію по ПДВ. Фіскальний чек так і не віддали, говорили що є видаткова накладна і її заберуть в постачальника (зв'язатись з тою фірмою неможливо), але зараз наш менеджер визнав що загубив чек.

Я хочу відмінити проведення видаткової накладної і зняти ПК по тій накладній. Авансовий звіт зробити не можу, оскільки немає фіскального чеку.

Чи як краще поступити?
Нарахувати зобов"язання за п. 198.5 ПКУ у лютому 2017 та уточнити декларацію.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
в мене там від'ємне значення, тільки в березні вийшло до сплати ПДВ, тоді і березневу виходить треба уточняти.
А не можна зняти ПК по цій фірмі, щоб не нараховувати ПЗ?


Quote
natha_lia
в мене там від'ємне значення, тільки в березні вийшло до сплати ПДВ, тоді і березневу виходить треба уточняти.
А не можна зняти ПК по цій фірмі, щоб не нараховувати ПЗ?
Треба уточнювати і березень.
Зняти не можна, тому що вони зареєстрували її на вас і збільшили вам ліміт реєстрації.
Тепер ви повинні його зменшити.
Штраф за несвоєчасну реєстрацію ПН та недоплату ПДВ можна утримати з того, хто загубив документи (жарт, але натякнути йому можна)

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
я тип причини. тоді маю написати 13 і заповнити всю номенклатуру як в податковій накладній на цей кредит?

а в 1С маю ручною проводкою закрити 6432 і 6442 між собою?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0002620000000001