Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

розшифровку по КВЕД стр. 2000 звіту про прибутки та збитки

Відправлено користувачем elena500 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Приват банк прислав повідомлення: додайте в Приват24 для бізнесу - розшифровку по КВЕД стр. 2000 звіту про прибутки та збитки або звіт про основні показники діяльності підприємтсва (форма №1 - підприємництво) за останній звітний рік. Не можу зрозуміти що це за розшифровка по КВЕД стр 2000 звіту про прибутки та збитки? Звіт про фінансові результати, форма 2-м, я відправила. Хто подавав такий звіт до Приват банку, допоможіть. Справа в тому, що форму №1 - підприємництво за 2016 рік наша фірма не подавала. Допоможіть, будь ласка.
Мы позвонили своему менеджеру и он сбросил нам на электронку табличку. Заполнили ее, вставили в бланк обычного письма, переформатировали в pdf и отослали через приват24
ну дохід за видами діяльності розшифрувати. Ви бухгалтер взагалі чи хто? smiling smiley


Всім дякую. Я бухгалтер, але думала, що є спеціальний бланк для розшифровки.....
Привіт всім
Не кидайтесь зразу тапками будь ласка і не пишіть про те який я бухгалтер

потрібно для банку заповнити розшифровку до балансу, я ніколи ще такого не робила тому розгубилась.
Якщо є в когось хвилинка часу і бажання дати мені консультацію дуже чекаю в приватних повідомленнях.
Дякую !
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030199999999997