Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Самоштраф по НДС

Відправлено користувачем Jenya2016 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Самоштраф по НДС
Добрый день!
Прошу Вашей помощи - подаем уточненку по НДС с самостоятельным определением штрафа, но до хотим его заплатить.
Кто может подсказать - а куда его то платить?sad smiley
Одесса Приморский район.
На прямую на электронный счет не правильно - так как я увеличу себе лимит, а инспектор вообще сказал платить на 14010100 - вообще не понимаю при чем здесь это, если я просил расчетный счет.
Re: Самоштраф по НДС
Я думаю вам нужно звонить в свою налоговую. Вдруг вам сейчас подскажут р/счет ошибочно и Вы готовы перевести туда деньги? Если так, могу дать свой р/счет, нам лишнее не будет grinning smiley
Re: Самоштраф по НДС
штраф на счет что был до СЭА
14010100 ну это ж код НДС писали его в назначении платежа когда не было СЭА


Так по цьому коду класифікації доходів бюджету 14010100 шукаєте рахунок
і на нього платите [od.sfs.gov.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Самоштраф по НДС
14010100 - это код бюджетной классификации. Счет поищите на сайте ГНИ.
Re: Самоштраф по НДС
14010100 - Податок на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)

Идете на сайт ДФСУ Одеесской области
[od.sfs.gov.ua]
Откріваете файл
Додаток:

1. Переліки рахунків: Державний бюджет

ищете свой район и счет " Податок на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг)"

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Самоштраф по НДС
Я платила 3% на бюджетный, на СЕА НО.
По кабинету пару дней висела недоимка, пока не перекинули с СЕА на бюджетный сумму по корректировке. Киев.
Я бы с удовольствием позвонил и узнал, но ответ инспектора я изложил выше, а помогать из других районов не горят желаниям.
То есть на счет, на который мы платили НДС до появления электронного? 31113029700008
И подскажите, по назначению:
*;101;Код ЕДРПОУ;14010100 подойдет?
Re: Самоштраф по НДС
Quote
Jenya2016
Я бы с удовольствием позвонил и узнал, но ответ инспектора я изложил выше, а помогать из других районов не горят желаниям.
То есть на счет, на который мы платили НДС до появления электронного? 31113029700008
И подскажите, по назначению:
*;101;Код ЕДРПОУ;14010100 подойдет?

да smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
За п. 50.1 ПКУ, сплатити суму донарахованого податку та штрафу треба до подання такого уточнюючого розрахунку.

І, з 01.01.2017 р., відповідно до п. 200-1.6 ПКУ та п. 200.2 ПКУ, з платники податку, у разі подання уточнюючих розрахунків до податкової звітності з ПДВ, повинні сплатити самостійно визначені грошові зобов'язання з ПДВ по уточнюючих розрахунках з поточного рахунку на рахунок в СЕА ПДВ (далі – електронний рахунок). До 01.01.2017 р. така сума сплачувалася платником податку з його поточного рахунку безпосередньо до бюджету (без застосування електронного рахунку).

Як наслідок, на суму такого поповнення електронного рахунку відбувається збільшення реєстраційної суми в системі електронного адміністрування ПДВ.

[news.dtkt.ua]
Сенкс Міша)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042800000000001