Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Не совпадает дата оплаты по банку и дата выписки налоговой накладной поставщиком

Відправлено користувачем I_risa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
відвантаження товару=видаткова накладна, якщо 11. 01 видаткова, а оплати ще не було, то 11.01- це перша подія у вас, значить ПН виписана вірно.
щось я геть з Вами заплуталась.


Так переобіть видаткову 11.01 і все буде добре..............



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Tane4ka
Все это бред! Я не верю, в то, что у вас выписка одним числом, а у поставщиков другим! Пусть покажут эту выписку....А если они увидели на следующий день, то это их проблемы! Я например, прихожу утром на работу и в первую очередь по банковской выпыске за вчерашний день выписываю НН, так как деньги приходят и в 18-00...и позже! Если один банк списал деньги, то второй обязательно их получит!!! А если не хотят заменить НН, то пишите скаргу и прикладывайте к ней свою выписку! Думайте о себе, вам же никто не дает поблажки из покупателей, когда вы им неправильно выпишите....


Это не бред!!!
у меня вообще было, что у покупателей ушли деньги 31 мая по выписке, а у меня по выписке пришли аж 01.06....
у меня такая ж ситуация .клиент утврждает .что уплатили 31.05.12 .а у меня по выписке прошло 01.06.12 -я и выписала НН 01.06.12-а они позвонили и говорят вы нарушили правило первого события .вот такие дела...
взагалі в останній день щось робити - чи то звітність здавати, чи податки платити, чи грошей "позбуватися" - собі дорожче в нашій державі. Пам`ятаю як у 2008 ми були в Промінвесті, податки заплатили за три чи чотири дні до кінцевого терміну, отримали у виписці "проведено", через ДВА ТИЖНІ тимчасова адміністрація сторнувала усі ці платежі - кошти нам завернулися. В податковій була недоїмка. Натягали вони нас тоді по кабінетам, але санкцій не було - якесь там розяснення потім дали, бо багато таких випадків сталося. А може просто в нас суми невеликі були. От по ПДВ минулого року через "глюки" в ПриватБанку невчасна сплата вийшла. І ніхто нкому нічого не довів.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029900000000002