Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Безкоштовна франшиза

Відправлено користувачем Flina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.

В мене є питання, просто не знаю вже де шукати, є неприбуткова ГО , яка надумала організувати безкоштовну франшизу. Поняття безкоштовної франшизи для мене якось важкувато вкладається в голові. Може хто підкажи чи дійсно є така опція і де можна почитати матеріал по ній.confused smiley
Що значить організувати)
а взагалі знаєте. що таке франшиза?
немає ніякої безкоштовної франшизи.

якщо хочете наколоти державу на податках пов"язаних із отриманням коштів від користувачів вашої франшизи. то так і спитайте як і скільки за це дають бухгалтеру? не соромтеся.

ви ще про безкоштовний продаж задайте питання.
посміємося усі разом.


за ділерською (т.з. безкоштовною) франшизою товар (послуга) обов"язково перебуває у власності ділера. на всіх стадіях реалізації цього товару (послуги) кінцевому споживачу.

а зважаючи. що неприбуткова організація не може бути ніяким ділером і тим більше вести торгові операції.
то про усілякі безкоштовні франшизи можна забути. вам. як неприбутківцям.

п.с. окрім того що бути неприбутківцями. щє й франчазингом займатись. це остаточний нагльош.
ну і я їм теж пояснюю, що такого просто не може бути і хай покажуть закон, де є можливість такої франшизи, на що вони мені відповідають, що потім з юристами подумаємо, як це прописати, а зараз готуємо модель.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029599999999999