Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Директор оплатив білети з карти ключ до рахунку

Відправлено користувачем Kylinichenko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Монна Нонна вопрос к Вам.

У меня директор был в командировке с карточкой ключ к счету. В Польше. Взял только карточку, Ехал, и платил только по ней, там было все: бензин, гостиница, питание, и т.д., что можно включить в расходы по прибыли на командировку, в рамках суточных конечно(по расходам по питанию). Плюс по выписке в этой карточке я вижу все валютообменные операции, в день их выполнения.

Так скажите, где я тут нарушаю КЗот???
Монна Нонна вопрос к Вам.

У меня директор был в командировке с карточкой ключ к счету. В Польше. Взял только карточку, Ехал, и платил только по ней, там было все: бензин, гостиница, питание, и т.д., что можно включить в расходы по прибыли на командировку, в рамках суточных конечно(по расходам по питанию). Плюс по выписке в этой карточке я вижу все валютообменные операции, в день их выполнения.


Так скажите, где я тут нарушаю КЗот???


Доброго дня! Допоможіть будь ласка розібратися в ситуації:
Директор помилково зняв кошти з корпоратвної карти, одразу це помітив і повернув їх на неї , операції проведені в один день.
Чи потрібен авансовий звіт, і чи потрібно задіяти 30-й рахунок ( кошти до каси не були внесені)?
Quote
Olga-
Доброго дня! Допоможіть будь ласка розібратися в ситуації:
Директор помилково зняв кошти з корпоратвної карти, одразу це помітив і повернув їх на неї , операції проведені в один день.
Чи потрібен авансовий звіт, і чи потрібно задіяти 30-й рахунок ( кошти до каси не були внесені)?
если снял нужно оприходовать в кассу а затем уже с кассы в банк
Quote
Lin@
Quote
Olga-
Доброго дня! Допоможіть будь ласка розібратися в ситуації:
Директор помилково зняв кошти з корпоратвної карти, одразу це помітив і повернув їх на неї , операції проведені в один день.
Чи потрібен авансовий звіт, і чи потрібно задіяти 30-й рахунок ( кошти до каси не були внесені)?
если снял нужно оприходовать в кассу а затем уже с кассы в банк

тобто 30-й рахунок ніяк не обійти?
тільки ПКО та РКО ? навіть при тому , що кошти не потрапляли в касу фактично, та й між операціями там хвилини якісь пройшли...
Quote
Olga-
Quote
Lin@
Quote
Olga-
Доброго дня! Допоможіть будь ласка розібратися в ситуації:
Директор помилково зняв кошти з корпоратвної карти, одразу це помітив і повернув їх на неї , операції проведені в один день.
Чи потрібен авансовий звіт, і чи потрібно задіяти 30-й рахунок ( кошти до каси не були внесені)?
если снял нужно оприходовать в кассу а затем уже с кассы в банк

тобто 30-й рахунок ніяк не обійти?
тільки ПКО та РКО ? навіть при тому , що кошти не потрапляли в касу фактично, та й між операціями там хвилини якісь пройшли...
а неоприходование налички не хотите получить???
Quote
Lin@
Quote
Olga-
Quote
Lin@
Quote
Olga-
Доброго дня! Допоможіть будь ласка розібратися в ситуації:
Директор помилково зняв кошти з корпоратвної карти, одразу це помітив і повернув їх на неї , операції проведені в один день.
Чи потрібен авансовий звіт, і чи потрібно задіяти 30-й рахунок ( кошти до каси не були внесені)?
если снял нужно оприходовать в кассу а затем уже с кассы в банк

тобто 30-й рахунок ніяк не обійти?
тільки ПКО та РКО ? навіть при тому , що кошти не потрапляли в касу фактично, та й між операціями там хвилини якісь пройшли...
а неоприходование налички не хотите получить???

думаю, що - ні, тому і консультуюсь, бо вперше така ситуація.)))
Quote
Котег :-)
У нас кассы нет (с) smoking smiley

і в нас немає, тоді як коректно вийти з ції ситуації?
а я шо говорил >grinning smiley<
выписать ПКО и РКО
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032300000000007