Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Помогите найти бланк декл. в Медке

Відправлено користувачем Ekaterina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
"Декларація з екологічного податку" не принята ДФС , причина : бланк действовал до марта 2017. Может кто знает код нового бланка? Не могу найти в медке. Спасибо!
в Медке нет пока нового бланка
обещают с обновлением, которое никак не могут сделать из-за кибер-полиции
как то так )))


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
И зачем нам налоговый кодекс? Мы и без него обходимся:

[news.dtkt.ua]
Відповідно до п. 46.6 ПКУ, до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення. Оскільки Наказ №495 буде опубліковано у червні, вперше звітувати за новими формами треба буде за III квартал 2017 р.

Вчера прилетали вести с полей, что в бумажном виде они принимают уже на новом бланке.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера


Ничего себе... а как же быть со сдачей отчета???
Quote
Ekaterina
Ничего себе... а как же быть со сдачей отчета???

Срок до 9 августа. Думаете, не успеете? smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
ну, срок то до 09 августа
буду пытаться через пару дней в электронном кабинете сдать, время есть


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Я то успела бы, но в отпуск хочется..........smiling smiley
попробуйте в кабинете и нам расскажите )


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Ekaterina
Я то успела бы, но в отпуск хочется..........smiling smiley
В отпуск? Вы - бухгалтер, или где?
То есть никого не смутило, что новая форма по НКУ должна быть с 3 квартала, а не со 2?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
МН, а толку? головой биться апстену?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
МН, а толку? головой биться апстену?

С блокировкой НН та же ситуация sad smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
в электронном кабинете бланк пока не нашла


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000344