Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Алкогольна та тютюнова звітність не здається вже ФОП?

Відправлено користувачем Люсия 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Будь ласка, хто знає підскажіть, тепер не здається звітність акцизного податку? Чи я щось не зрозуміла? ФОП на загальній системі роздрібна торгівля алкоголем в кафе-барі? Я за червень 2017 відправила декларацію акцизного податку. До сплати 5 % є сума, яку я маю сплатити до бюджету. Куди платити? Чи є реквізити? Не можу знайти. Харків, Центральна ДФС. Дякую. Чекаю відповіді.
Quote
Люсия
Будь ласка, хто знає підскажіть, тепер не здається звітність акцизного податку? Чи я щось не зрозуміла? ФОП на загальній системі роздрібна торгівля алкоголем в кафе-барі? Я за червень 2017 відправила декларацію акцизного податку. До сплати 5 % є сума, яку я маю сплатити до бюджету. Куди платити? Чи є реквізити? Не можу знайти. Харків, Центральна ДФС. Дякую. Чекаю відповіді.
Наймите бухгалтера...
Я бухгалтер, але 2 роки не працювала. Щось змінилось? Не можу найти!!! Хто відповість?


Конечно сдается. Реквизиты ищите на сайте ГНИ вот здесь: [kh.sfs.gov.ua]. Там внизу скачайте файлики с бюджетными счетами. Акцизный налог должен быть в файле городского бюджета. Код платежа 14040001 - Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
Большое спасибо! А с 01.07.2017 отменят? Не знаете??? Спасибо!!ю
С чего бы вдруг акциз отменяли? Такое поле для сбора налогов...
Quote
Blick
С чего бы вдруг акциз отменяли? Такое поле для сбора налогов...
имеется в виду отчетность

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Так как жеж его платить без отчета? Или действительно что-то меняется, а я не в курсе?
Я имела в виду отчетность № 1-РА та № 1-РТ
Или может, автор думал, что акциз вообще отменяют? smiling smiley)) ну ладно.... бог с ним

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Податкова реформа - 2017 не оминула й акцизного податку: збільшено ставки податку, скасовано акцизний податок з роздрібного продажу пального та алкогольно-тютюнову звітність для роздрібних торгівців тощо.
Це , я так розумію звітності алкогольно-тютюнової не буде? Так????
Я вичитала тут на форумі у розділі АКЦИЗНИЙ податок. Як я розумію, 5% остається для роздрібної торгівлі, а збільшено ставки для пального. А як же без звіту 5% платить??? Колеги почитайте, будь ласка, може я щось не зрозуміла.???? А може це законопроект??? Так ні пишуть, що з 01.07.2017р.
Quote
Люсия
Податкова реформа - 2017 не оминула й акцизного податку: збільшено ставки податку, скасовано акцизний податок з роздрібного продажу пального та алкогольно-тютюнову звітність для роздрібних торгівців тощо.
Це , я так розумію звітності алкогольно-тютюнової не буде? Так????
Я вичитала тут на форумі у розділі АКЦИЗНИЙ податок. Як я розумію, 5% остається для роздрібної торгівлі, а збільшено ставки для пального. А як же без звіту 5% платить??? Колеги почитайте, будь ласка, може я щось не зрозуміла.???? А може це законопроект??? Так ні пишуть, що з 01.07.2017р.

То Ви щось давне вже читаєте - 5% - то на пальне, його відмінили з 1 січня 2017, натомість збільшили акцизи для виробників пального.

Алькогольно-тютнова звітність - то не декларації, а дебільні звіти № 1-РА та № 1-РТ , які за останні пару років ввели та вже відмінили - бо дебілізм.

Акцизний податок 5% на тютюн та алкоголь ніхто поки що не відміняє, як і декларацію.

[news.dtkt.ua]
не бачу тут, що це з 01.07.2017

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Если автор 2 года не работала, она об 1-РА и 1-РТ вообще не знает, повезло.

Люсия, там речь именно о той отчетности, о которой упомянула Монна Нонна, 1-РА и 1-РТ. Розничный акциз отменен только для топлива.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043599999999999