Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

как исправить 1дф?

Відправлено користувачем lesusha 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
как исправить 1дф?
Добрый день! У меня такая проблемма: отправила 1ДФ за 2 кв, указала, кроме сумм по зарплате и операции с фопами (код 157), а на прошлой неделе от нескольких фопов принесли приходные накладные. Добавился приход, а оплат пока не было. Как мне исправить теперь отчет???? Помогите, пожалуйста
Ну на сколько я понимаю просто отправляйте новый исправленный отчет с пометкой ЗВІТНИЙ НОВИЙ, еще же срок сдачи отчета 1ДФ за 2 кв не прошел
Re: как исправить 1дф?
Наказ 4
4.2. У разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку до закінчення строку його подання подається звітний новий податковий розрахунок.


Quote
Lin@
Наказ 4
4.2. У разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку до закінчення строку його подання подається звітний новий податковий розрахунок.

Так то воно так - но незабувать шо в 1-ДФ новий звітний
подаєцця за правилами уточнюючого - інакше інфа задвоїцця drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Це значить, що в колонці 9 на мінус того, що подавала ставлю 1, а на нову суму 0? чи навпаки? Я ніколи не подавала уточнень по 1 дф
нет на вас Котега.....
Це до чого????
Quote
lesusha
Це до чого????

Нема обов'язку подавати інфу про ФОПів.
Хоч я і не Котег, але підтримую його
позицію... smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ой, та приходуйте те накладные 1 июля и не морочьтесь.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000365