Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Одесса Налог на недвижимость

Відправлено користувачем let_natali 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Буду очень благодарна за помощь. Я сама уже бухгалтер много лет, но так до сих пор не могу понять, как мне платить налог на имущество своей квартиры за 6,4 кв м (сама квартира 66,4 кв.м) за 2016 год. В налоговой мне насчитали 8,82 грн. сказали, что считается от 1378 грн. 0,1%. Типа в Одессе было такое постановление местного совета.
Но это абсурд какой-то.... не было такого постановления. Последнее я нашла № 1601-VII від 08.02.2017 р., где пишется про 1%.
А просто в шоке, такое впечатление, что нас специально дурят, чтобы потом после 28 августа штрафовать..
Буду очень благодарна за помощь, как мне все таки насчитать правильно и заплатить

Quote
let_natali
Буду очень благодарна за помощь. Я сама уже бухгалтер много лет, но так до сих пор не могу понять, как мне платить налог на имущество своей квартиры за 6,4 кв м (сама квартира 66,4 кв.м) за 2016 год. В налоговой мне насчитали 8,82 грн. сказали, что считается от 1378 грн. 0,1%. Типа в Одессе было такое постановление местного совета.
Но это абсурд какой-то.... не было такого постановления. Последнее я нашла № 1601-VII від 08.02.2017 р., где пишется про 1%.
А просто в шоке, такое впечатление, что нас специально дурят, чтобы потом после 28 августа штрафовать..
Буду очень благодарна за помощь, как мне все таки насчитать правильно и заплатить
Так налоговая должна дать податкове повідомлення - заплатите и все... за что штрафовать.. у нас в городе 0,5% от мин.зп
Так можить в том рішенні про 1% на 2017-1 рік,
а вам нарахували 0,1% за 2016-й - подивіцця eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


никакого повідомлення не было, я не дождалась
Сама пошла в налоговую.
Там дали просто бумажку, где указаны: реквизиты для уплаты и от руки - мои ФИО, код и сумма оплаты
Я хочу понять для себя - где указано, что надо считать 0,1%, а не 2% например.

Quote
Шустрик
Так можить в том рішенні про 1% на 2017-1 рік,
а вам нарахували 0,1% за 2016-й - подивіцця eye rolling smiley

если бы я сама нашла где-то про 0,1%, то не писала бы гдесь об этом

Kisulya, Вы писали, что Вашем городе 0,5% от мин.зп
А какой это город?

вам потрібно шукати постанову за 2015 рік, має бути прийнята до 15.07.15 року на 2016 рік.
Спасибо, Milash, я тоже самое уже нашла параллельно

«5. Ставки податку:
5.1. Ставки податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб встановлюються у розмірі 0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.
..........
3. Встановити, що положення цього рішення застосовуються з 01.01.2016 року.


[omr.gov.ua]

получается, действительно за 2016 год надо платить от 0,1% от 1378 грн.,

а вот в Рішення Одеської міської ради № 1601-VII від 08.02.2017р. говорится про 1% в случае жилой и нежилой недвижимости юрид лиц

1.4. Підпункт 5.2. пункту 5 «Ставка податку» викласти у наступній редакції:
«5.2. Ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб та житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, встановлюються у розмірі 1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування».

[omr.gov.ua]

то есть жилая квартира физлица и в 2017 облагается по ставке 0,01%
в 2017 году 0,1% от мин з/пл, а не 0,01%

Quote
let_natali
Спасибо, Milash, я тоже самое уже нашла параллельно

«5. Ставки податку:
5.1. Ставки податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб встановлюються у розмірі 0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.
..........
3. Встановити, що положення цього рішення застосовуються з 01.01.2016 року.


[omr.gov.ua]

получается, действительно за 2016 год надо платить от 0,1% от 1378 грн.,

а вот в Рішення Одеської міської ради № 1601-VII від 08.02.2017р. говорится про 1% в случае жилой и нежилой недвижимости юрид лиц

1.4. Підпункт 5.2. пункту 5 «Ставка податку» викласти у наступній редакції:
«5.2. Ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб та житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, встановлюються у розмірі 1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування».

[omr.gov.ua]

А скиньте реквизиты уплаты налога, тоже есть пару лишних мЭтров, если уж Вы все так расписали и докопались до истины-).Заранее благодарю! Если что, у меня Суворовская ГНИ.
а зачем самим ходить, если они обязаны насчитать и прислать?
какая может быть бумажка от руки? бухгалтера удивляют smoking smiley
Quote
costa

А скиньте реквизиты уплаты налога, тоже есть пару лишних мЭтров, если уж Вы все так расписали и докопались до истины-).Заранее благодарю! Если что, у меня Суворовская ГНИ.

У меня Киевская ГНИ, я думаю, что там будет другой счет

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000395