Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

НДС

Відправлено користувачем Inna0208 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Re: НДС
Quote
natalka_l
Котег :-) ,
От Вам ще одна цитата з останніх листів ДФСУ про ввезення взагалі безоплатного товару (це ж ще краще ніж Ви запропонували winking smiley ). ЗІР категорія 101.10

Quote

Податок на додану вартість, сплачений при розмитненні ввезених на митну територію України товарів у разі їх безоплатного отримання, включається до складу податкового кредиту платника податку на підставі належним чином оформленої митної декларації.
При цьому платник податку зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання виходячи з бази оподаткування, ... у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання або починають використовуватися в неоподатковуваних операціях або не в господарській діяльності платника податку
...Таким чином, ПДВ, сплачений при розмитненні ввезених на митну територію України товарів у разі їх безоплатного отримання, включається до складу податкового кредиту платника податку на підставі належним чином оформленої митної декларації.

Це означає простими словами, що якщо товари для використання в господарській ді-ті - значить є 100% право на ПК. І ніяких донарахувань ПЗ!

І не важливо, чи я за цей товар своєму продавцю заплатила 100% вартості, чи 17% чи взагалі не заплатила. Суть, що при ввезені цього товару митниця "оцінила" його по максимуму і я заплатила в бюджет ту ціну яку вони самі визначили. І саме цю суму, яку вони самі визначили я і маю право поставити в кредит.

Запчастина дефектна відремонтується в Україні і буде в подальшому використовуватись для ви-ва продукції - тобто для господарської діяльності. Тому я не бачу тут ніяких проблем.
Правда договора бажано булоб перечитати що там зазначено.
так я так зрозумів у них певна частина непридатна, тобто використана не в г-д по цій термінології.
а взагалі логіка така, що ввізна дека то є своєрідна перша подія, я так зрозумів)
Re: НДС
У нас все пригодно для использования, просто для того что бы использовать нужно было провести ремонт. Провели ремонт и ввели в эксплуатацию, уже даже продукцию делаем на этом оборудовании.
Re: НДС
Quote
Inna0208
Если нас сейчас проверяла область, то при повторной проверке будет тоже область или ДФСУ?

типу тим самим ))) п.78.1.5.
Вони на практиці навіть не приходять на неї. Просто питають які в Вас ще є документи, які вони не бачили ))) вона не ефективна - тому на практиці майже не проводять таких.
А по 78.1.12 - то не в вашому випадку (бо там якщо кримінал або службове розслідування - і тоже майже не реально бо вони за своїх стоять горою).


Re: НДС
Доброго дня, підкажіть , будь ласка, придбали путівку для працівника за рах п-ва, як правильно відобразити в бух обліку?
Re: НДС
Дебет Путевка Кредит дебиторы smoking smiley
Re: НДС
а раз в теме по ндс, то исчо и НО показать....
Re: НДС
Дебет Путевка Кредит НДС smoking smiley
Re: НДС
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як правильно в бух обліку рознести придбану путівку, а при реалізації який код УКТ ЗЕД застосувати?
Re: НДС
А зачем вам код, кому Вы ее продаете? И какое отношение Ваш вопрос имеет к теме обсуждения? Найдите темы про путевки, Вам там быстрей помогут.
Re: НДС
вот бы меня ку-нибудь по путевке отправили..... желательно на Мальдивы.... spinning smiley sticking its tongue out
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026399999999993