Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

давайте обсудим ЄРПН в електроном кабинете

Відправлено користувачем Александра_Н 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
вирішила перевірити за липень ПН отримані в системі ЕРПН з медком...що я бачу:
1. одна ПН в ЕРПН відображається 2 ркази на сторінки 1 (внизу) та на сторінки 2 (вверху)
2. ПН яка була отримана в медку в системі ЕРПН її не має (постачальник філія)!!!
якщо робити пошук через ІПН тоді ії можна побачити....
Александра, я никогда не смотрю на екранную таблицу, только открываю в екселе, Вы же смотрите операции? у меня не было никогда задвоений, и не было чтоб в медке была, а в кабинете нет, наоборот конечно да, я их потом вытягивала по номеру (хотя все вытяги по периоду были)


я говорю о новом их разделе в кабинете ЕРПН
еще новее?) смотрела вчера
СЕА ПДВ-операции-дата операции с 1.08 по 15.09 (это на авг НН)-- дата док с 1.08 по 31.08, тип реестрация ПН отриман, и смотрю. Только не на екране, а открываю в екселе
заходите в раздел не СЕА ПДВ, а в ЕРПН - это типа они доработали, чтобы не переводить в тестовый режим блокировку налоговых)))
ааа)), неа, даже смотреть не буду, он мне и так не нравится, обойдусь операциями
Quote
Альонка
ааа)), неа, даже смотреть не буду, он мне и так не нравится, обойдусь операциями

ну и зря там саму налоговую можно открыть и посмотреть её в пдф
Посмотрела, из 5-ти зарегистрированных НН за август показывает только 2 smiling smiley
Не только посмотреть можно нн, но и скачать, и в программу втянуть в xml
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028900000000004