Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Відсутній чек

Відправлено користувачем astel 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Відсутній чек
Добрий день.Шановні бухгалтери підскажіть будь-ласка чи правильно я роблю. Керівник розрахувався корпоративною карткою за паливо (є банківська виписка де прописано заправка ОККО) та чек загубив. До кінця 10 банківського (коли розрахунок в безготівковій формі) дня він повинен відзвітуватись -подати авансовий звіт з оригіналом чека. Але оскільки чека немає ,то він повертає дану суму в касу підприємства (як не підтверджені чеком витрати) і авансовий звіт не заповнює. Чи правильно це?
Re: Відсутній чек
Неправильно, він готівку не отримував, чого це він іі мусить повертать
Re: Відсутній чек
Добре.А як правильно зробити коли відсутній чек?


Re: Відсутній чек
Quote
Котег :-)
Неправильно, він готівку не отримував, чого це він іі мусить повертать
Він же розтратив кошти підприємства, має відшкодувати.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Відсутній чек
Якщо не відшкодує, тоді оформлювати доп.благо.
Re: Відсутній чек
Якщо я правильно зрозуміла, то мої дії по отриманню відшкодування від керівника суми чеку є правильними?
Re: Відсутній чек
Так, оприбуткувати цю суму в касу і покласти в банк на основний рахунок потрібно.
Re: Відсутній чек
Якщо він розрахувався на конкретній станціі то можна взять дублікат чека чи роздрукувать накладну, це безнал
Re: Відсутній чек
Дякую всім за роз"яснення.
Re: Відсутній чек
Quote
Котег :-)
Якщо він розрахувався на конкретній станціі то можна взять дублікат чека чи роздрукувать накладну, це безнал

Согласен с Котег.
1. Я ,к сожалению, не знаю КАК ПРАВИЛЬНО оформить дубликат фискального чека. посоветовать не могу.
А вот распечатку с контрольной ленты РОО и заверенную печатью предприятия я получал.
Вопрос. Будет ли это являться расчетным документом ? Достаточно этого основания для проведения авансового отчета?
2. Вопрос к astel. А у дирика слип остался? Это бумажечка от банка при снятии денег с карточки, где он расписался. Слип терминала + копия чека с контрольной ленты с «живой» печатью возможно и достаточно будет???.
Re: Відсутній чек
В бланке авансового отчета от 28.09.2015 приказ № 841 написано «Кому, за що і на підставі якого документа заплачено»
Получается, что по накладной платить можно. А накладную «нарисовать « проще, чем расчетный документ РРО.
Re: Відсутній чек
Иван, согласен
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029299999999999