Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Помогите разобраться с АО

Відправлено користувачем 5marisha 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Директор покупает канцтовары и прочее в эпицентре и мэтро, расчитывается корпоративной картой. Я провожу в программе эту все красоту так:
313-311 - перечислены деньги на кор.карту
3721-313 - оформляю платежным поручением.
6851-3721 - АО
221-6851 и 6442-6851 - поступление товаров...
или сразу
221-3721 и 6442-3721 - АО.
Наличка на предприятии не снималась ни разу. Все расчеты только через корпоративную карту.
Как правильно? Или надо вообще по другому делать? Пока таких покупок не много, хочу все сделать правильно, помогите, пожалуйста!
И еще..Сотрудник ездил в командировку со среды по субботу. В субботу уже возвращался домой...Мне не нужно давать ему выходной день другой? Рабочиие дни остаются стандартные и з/п выплачивается как обычно, только еще добавляются суточные (не больше 320грн в сутки), правильно? Первый раз столкнулась с командировкой...
Ми по корпоративній карті зразу проводимо:
Дт 3721 Кт 311
Дт 221 Кт 3721
Добові - з середи по суботу.
Вихідний ніби не дається, якщо у вихідний день було повернення з відрядження, якщо він відїзджав у вихідний день, тоді дається.
Заробітна плата за ці дні рахується інакше -
[buhgalter911.com]
Робочі дні будуть з середи по п"ятницю.
Облік днів відрядження у вихідні дні

В більшості випадків керівники підприємств допускають помилку, визначаючи компенсацію за дні відрядження у вихідні як додаткові дні відпочинку. Насправді, компенсація за такі дні відбувається шляхом надання інших днів відпочинку, а не додаткових.

В цьому випадку можливо зазначати чітку дату компенсованого вихідного за допомогою письмового наказу. Але він повинен бути, обов’язково, узгоджений з працівником. У такому випадку пункт наказу повинен бути таким:

«…КВІТЦІ Ярославу Сергійовичу надати інший день відпочинку 25.01.2017, оскільки день прибуття із відрядження припадає на вихідний 21.01.2017.»

Якщо дату іншого дня відпочинку не було узгоджено з працівником до початку відрядження, то у наказі про відрядження бажано зазначати:

«…КВІТЦІ Ярославу Сергійовичу, оскільки день вибуття у відрядження (прибуття із відрядження) припадає на вихідний, визначитися із датою іншого дня відпочинку та погодити її у терміни і в порядку, встановленому Правилами внутрішнього трудового розпорядку.»

Працівник, в свою чергу, після повернення з відрядження повинен надати заяву, про компенсацію вихідного дня, який він був у відрядженні для отримання іншого дня відпочинку. На основі такої заяви роботодавець видає відповідний наказ.


Відмітки у табелі обліку використання робочого часу днів відрядження у вихідний день


Порядок відміток у табелі днів відрядження, які були у вихідні або святкові дні законодавством не регламентується, та може визначатися роботодавцем. Зазвичай порядок відміток таких днів у табелі визначають у локальному нормативному акті, наприклад, у Положенні про облік робочого часу в організації.

Систему надання іншого дня відпочинку необхідно визначати у Правилах внутрішнього трудового розпорядку. Лише цей внутрішній акт регулює трудовий розпорядок на підприємстві. Також в цьому документі необхідно вказати, чи повинен працівник одразу стати до роботи, якщо працівник повернувся з відрядження до закінчення робочого дня.
Quote
5marisha
Директор покупает канцтовары и прочее в эпицентре и мэтро, расчитывается корпоративной картой. Я провожу в программе эту все красоту так:
313-311 - перечислены деньги на кор.карту
3721-313 - оформляю платежным поручением.
6851-3721 - АО
221-6851 и 6442-6851 - поступление товаров...
или сразу
221-3721 и 6442-3721 - АО.

делаю по первому варианту, через счет расчетов с поставщиками, а не сразу на материальные счета, мне так удобнее и нагляднее.
Quote
accountent
Ми по корпоративній карті зразу проводимо:
Дт 3721 Кт 311
Дт 221 Кт 3721
Добові - з середи по суботу.
Вихідний ніби не дається, якщо у вихідний день було повернення з відрядження, якщо він відїзджав у вихідний день, тоді дається.
Заробітна плата за ці дні рахується інакше -
[buhgalter911.com]
Робочі дні будуть з середи по п"ятницю.
Спсибо! У меня з/п вся одинаковая, только оклад. Никаких премий и надбавок нет. Значит я как обычно и плачу...Вот только с табелем как с субботой быть? В сбботу тоже ставить ВД (відрядження) или выходной? Тоже читала, что если возвращается, то не надо выходной. А если поедет в выходной, то я просто в наказе указываю дать другой выходной, а тот ставлю рабочим...и количество рабочих дней в месяце не меняется, правильно?
Quote
TamiA
делаю по первому варианту, через счет расчетов с поставщиками, а не сразу на материальные счета, мне так удобнее и нагляднее.
, Спасибо!
Я ставлю відрядження в табелі, якщо попадає у вихідний. При розрахунку з/п цей день в з/п не враховую.
Ми не даємо вихідних, якщо відрядження попадає на вихідні, просто за ці дні виплачуємо добові і все - така політика компанії.
Quote
5marisha
Quote
accountent
Ми по корпоративній карті зразу проводимо:
Дт 3721 Кт 311
Дт 221 Кт 3721
Добові - з середи по суботу.
Вихідний ніби не дається, якщо у вихідний день було повернення з відрядження, якщо він відїзджав у вихідний день, тоді дається.
Заробітна плата за ці дні рахується інакше -
[buhgalter911.com]
Робочі дні будуть з середи по п"ятницю.
Спсибо! У меня з/п вся одинаковая, только оклад. Никаких премий и надбавок нет. Значит я как обычно и плачу...Вот только с табелем как с субботой быть? В сбботу тоже ставить ВД (відрядження) или выходной? Тоже читала, что если возвращается, то не надо выходной. А если поедет в выходной, то я просто в наказе указываю дать другой выходной, а тот ставлю рабочим...и количество рабочих дней в месяце не меняется, правильно?
так никаких выходных не дается, у него ж в командировке тоже выходной по идее
Quote
Котег :-)
так никаких выходных не дается, у него ж в командировке тоже выходной по идее
Не всегда, если едет на выставку, например. Выставка проходит и в субботу и в воскресенье.
Якщо людина працює у вихідні чи святкові дні, це є робочим днем і ставиться в табелі як робочий день і оплата в подвійному тарифі за святкові та вихідні дні, якщо я не помиляюсь.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000359