Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

оплата водіям в вихідні дні

Відправлено користувачем nata777 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Чи можливо надати водієві, який був у командировці 30 днів, вихідні в слідуючому місяці. а не оплачувати в подвійному розмірі.Можливо є інші варіанти. Водій працює у ФОПа на загальній системі
робота у вихідні компенсується або подвійною оплатою, або вихідним днем ("або-або"). Вихідні дні оплачуються тоді в подвійному, коли спеціально залучений до роботи у вихідні. А той факт, що він там був 30 днів, але не працював у суботи-неділі не є роботою у вихідні. Але якщо працював - тоді "або-або"
теж ФОП на загальній системі, перевезення. Оплачуємо в подвійному або наємо додатковий день тільки тоді, коли в вихідний спеціально відправляємо працювати - якщо виїзд в відрядження в вихідний, наприклад В решту днів рахуємо по графіку роботи нашому загальному. Не скажу дослівно як саме, але є такий момент, що у відрядженні працівник працює за графіком підприємства, на яке він відправлений, а з/п нараховується за графіком тим, де працює. Крім випадків коли спеціально відправляється для роботи в вихідний


У наказі про відрядження вказувати зразу - чи в подвійному обсязі, чи інший день відпочинку ЗА ПОГОДЖЕННЯМ З ПРАЦІВНИКОМ
Якщо інши день, то доцільно зразу і заяву працівника, що він типу просить інший день відпочинку, або хоча б в наказі вказати Я, Іванов, не заперечую проти надання іншого дня відпочинку такого то числа, підпис
У нас транспортна компанія (міжнародні перевезення). Водії у відрядженнях по 15-16 днів(на них припадає 4 вихідних-2суботи і 2 неділі). Після приїзду водія беру з нього заяву про надання інших днів відпочинку (4 дні) і видаю наказ про надання інших днів відпочинку, в подвійному не оплачую , я ж не знаю чи працював він у суботу, неділю чи просто стояв на стоянці)
В табелі ставлю (субота, неділя ВД к-ть відпрацьованих годин 0),відгули ІН -0 , але кількість днів відпрацьованих за місяць не зменшую на відгули і оклад не зменшую. Можливо це не правильно але керівник дав розпорядження про не зменшування окладу на кількість відгулів. Можливо хтось робить по іншому і може підказати як робити правильно , буду вдячна за любий коментар.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048400000000004