Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

есв корректировка

Відправлено користувачем Вика1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
есв корректировка
добрый вечер. подскажите пожалуйста в июне была декретчица ушла с 20.06 больничный принесла 25.07. вопрос. отчет за июнь я подала ее зарплату за 20 дней и есв за 20 дней начислила а уже в отчет за июль указала больничный по факту как она его принесла. теперь налоговая просит сделать в отчете за октябрь отдельной строчкой доначисление за июнь до 704 грн. как это правильно сделать. спасибо
Re: есв корректировка
С какой даты больничный? С 20.06? Больничный за дни июня отдельной строкой указывали? За июнь зарплата + больничный больше 3200?
Re: есв корректировка
Вибачте що пишу у Вашій темі, не хочу зайвий раз створювати тему

Підкажіть будь ласка - забула в звіті за веречень показати нового працівника, тепер показую в звітній, ставлю тип нарахування "2", місяць 9 і кільксть днів у вересні 11, а мені програма не пропускає звіт на відправку, пише що :в полі "кількість календарних днів перебування у трудових відносинах"кількість днів внесено за місяць інший ніж звітний, крім категорій 42,43,44,45)

Що я роблю не так, тикніть юбудь ласка носом
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0004559999999999