Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Новая фирма и неподача повидомлення о приеме дирика

Відправлено користувачем Natka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Коллеги,всем доброго времени суток! вот такие дела образовались:фирма существует с февраля месяца,абсолютно не работала,даже счета нет пока...сейчас ее поднимают и вот тут проблема:не подавали повидомлення на дирика.Как-то можно избежать наказания? (учредитель и директор- разные лица).
ничего вообще не было. ни зарплат,ни отчетов,ни деятельности. зарегистрировали и забыли про нее.


Quote
Natka
ничего вообще не было. ни зарплат,ни отчетов,ни деятельности. зарегистрировали и забыли про нее.
А тогда нужно уничтожить приказ на назначение директора.....и оставить на хозяйстве только учреда...
И сейчас подавать повидомлення на дира и, соответственно, декабрём принимать его на работу...eye rolling smiley
так а что ж уничтожить, он же наверное в ЕДР фигурирует то директор
ну а уведомление сейчас если начинаете работать
Quote
Lin@
так а что ж уничтожить, он же наверное в ЕДР фигурирует то директор
ну а уведомление сейчас если начинаете работать
Та да.....Если в реестре есть этот дир, то уже фсё...
Вот опять возвращаемся к теме:нужно СНАЧАЛА с бухгалтером посоветоваться, а уж потом что-либо предпринимать....
Надо наконец провести какой-то всеукраинский ликбез с юристами, которые "забывают" подавать повидомлення на директоров.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Сама столкнулась с такой ситуацией. Нарыла статью на эту тему и немного успокоилась.Вот часть статьи
нa дyмку Міністерства соціальної політики України, у випадку прийняття керівника на нoвoстворене підприємствo, установу, oрганізацію пoвідомлення прo пpийняття працiвника на роботу до тeриторіальних оргaнів Дeржавної фiскальнoї слyжби мaє бyти пiдписано осoбою, якa визначенa внyтрішніми дoкументами пiдприємства, установи, організації або установчими документами.Але така позиція є помилковою, оскільки, не маючи ані правоздатності, ані дієздатності юридична особа не може здійснити таке повідомлення про прийняття на роботу працівника-директора у новостворену юридичну особу, оскільки за день до державної реєстрації юридичної особи де-юре та де-факто не існує.Слід зауважити, що листи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади не є нормативно-правовими актами, мають лише інформаційний характер та не встановлюють правових норм.Водночас, звертаю увагу на п.8 Порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань й інформаційними системами Державної фіскальної служби України, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України 18.03.2016 № 759/5/371 , яким визначено, що Державна фіскальна служба України забезпечує доступ своїх територіальних органів до відомостей про проведені реєстраційні дії, документів в електронній формі, отриманих з Реєстру.Таким чином, при здійснені державної реєстрації новоствореної юридичної особи територіальні органи Державної фіскальної служби України повідомлені як, про факт створення юридичної особи, так і про особу її керівника.
///Таким чином, при здійснені державної реєстрації новоствореної
юридичної особи територіальні органи Державної фіскальної служби
України повідомлені як, про факт створення юридичної особи, так і
про особу її керівника./// thumbs up вони й так знають керівника drinking smiley
Соотвєствінно не забуваєм шо оте повідомлення, шо ми подаєм
важливе для бази застрахованих осіб (пока, до можливого
об'єднання всіх даних в якусь одну базу) виключно для звіту ЄСВ
і потом для нарахування пєнзззії... tongue sticking out smiley
Єдине це якшо вже подане те повідомлення, то навіть при
ненарахуванні з/п директору - звіт-пустишку потрібно подавать.
Ну й відповідно чекать - чи на запити від міських чиновників чи
від інспекції праці питань з цього приводу smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ну вот в том то и дело....... повидомлення не было...зарплаты не было...отчеты,соответственно, не подавались... как из этого теперь вырулить?
Quote
Oxi
почати все ніби спочатку

а в таблице 5 по ЕСВ что указать?что директор работает с 1 декабря? или вообще ничего не указывать?
С 1 декабря уже поздно. Сделайте приказ с 5 декабря, подайте уведомление сегодня.
Quote
Natka
ну вот в том то и дело....... повидомлення не было...зарплаты не было...отчеты,соответственно, не подавались... как из этого теперь вырулить?

Почали працювать - подали повідомлення, нараховуєте зарплату,
в звіті ЄСВ показуєте в табл. 5 прийняття і далі всьо по-плану tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
спасибо,коллеги! ВЫ,КАК ВСЕГДА,ЛУЧШИЕ!!!!!!!
Как говорится, никогда не было и вот опять.

А если в новой фирме повидомлення таки подавалось, но месяца три ни начислений ни отчетов ЕСВ? Вот, думаю, может следующим приказ о снятии с себя директорства (на время до начала деятельности)?

Но был банк, пополнение оборотных(!!!) и валютные предоплаты.
Quote
Котег :-)
smoking smiley

Согласнаsmiling smiley
Правильнее было бы вопрос сформулировать так: как вежливо послать далёких родственников и не порвать с ними отношений smiling smiley)
Крутой молоденький перчик открыл фырму))
Коллеги,подскажите,запамятовала- при увольнении человека в налоговую ничего не подаем?только в отчете по ЕСВ показываем?
Ничего не подаем. Только в ЕСВ и 1-ДФ указываем дату увольнения.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043600000000002