Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Умовний продаж

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Умовний продаж
Чи можу я в 2017 зареєструвати пн на умовний продаж в 2015р? І чи нарахують штраф за прострочення реєстрації?
а зачем? еще немного, и не попадет в проверяемый период,
а так да, конечно со штрафом
Re: Умовний продаж
Ситуація така,в 15 році не виписала деякі пн на умовний продаж,чим самим зависила податковий кредит.От зараз не знаю,що робити.А взагалі податкова який період має право перевіряти,будь-який? І як стосовно штрафів при виявленні?


Re: Умовний продаж
Так вроде в 2015 году за нерегистрацию и просрочку регистрации НН, которая не выдается покупателю, штрафа не было. Можно просто подать уточненку без регистрации тех НН, но я бы оставила как есть. Действительно ведь могут и не проверить тот период, а если и придут на проверку, будет что им найти, без штрафов ведь не уйдут. Проверять могут любой период, а штрафовать только 3 года, поэтому обычно лишнего не проверяют. Как вариант, взять на заметку эти НН и подать уточненку в случае получения уведомления на проверку.
Re: Умовний продаж
А якщо в результаті подання уточнюючих,замість від'ємного значення в нас з'являється сума до сплати,що тоді? Подавати уточнюючі,платити ці суми + сума штрафу 3чи 5%?
Re: Умовний продаж
Конечно платить, при чем оплатить нужно перед подачей уточненки. Штраф 3%, если уточненка подается как самостоятельный документ.
Re: Умовний продаж
То щоб Ви мені порадили,нічого не змінювати за 2015рік? А сподіватися,що цей період не припаде на перевірку?
Re: Умовний продаж
Я же уже советовала. Вспомнилась история, когда при передаче дел прошлый бухгалтер передавала мне несколько уже заполненных уточненок без даты составления, на всякий случай, чтоб если что я сдала их перед проверкой, тогда еще на бумаге все отчеты сдавали. Не пригодились. Но очень удобно приготовить уточненки заранее и сдать при необходимости.
Re: Умовний продаж
Величезне дякую! Буду трудиться
Re: Умовний продаж
А додаток 5 мені ж теж небхідно заповняти,якщо я виключаю цю пн?
Re: Умовний продаж
вже зрозуміла,мінусую цю суму
Re: Умовний продаж
а якщо перевірка перевірить ,н-д,2015,через 1095 днів,нам же все одно потрібно буде сплачувати ПДВ до бюджету?але без штрафів
Re: Умовний продаж
А якщо в нас на електронному рахунку є певна сума,ми можемо її якось використати?
Re: Умовний продаж
А якщо в нас на електронному рахунку є певна сума,поповняли його для реєстрації,ми можемо її якось використати?і куди зараз платити пдв по уточнюючим,на електронний рахунок?
Re: Умовний продаж
Ситуація така-контрагент зареєстрував нам пн з неправильною датою в листопаді,я її не включила в кредит.Але проблема в тому,що я мала б виписати на цю суму умовну податкову,як нам бути?
Re: Умовний продаж
выпишите в месяце включения в кредит


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: Умовний продаж
але якщо вони не виправляють цю помилку,не змінюють дату,я ж не включаю в кредит і не нараховую зобов'язання?
Re: Умовний продаж
да


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: Умовний продаж
а тоді цю суму списую на 949???
Re: Умовний продаж
чи де вона висить? на Дт 6442 і Кт 6435?
Re: Умовний продаж
Добрий вечір. Підскажіть який код ІПН потрібно ставити при умовному продажу? Поставила 400000000000, пишет не правильно

Re: Умовний продаж
Re: Умовний продаж
Допоможіть, будь ласка, розібратися.
Постачальник виписав 2 однакові ПН на 1 поставку у листопаді, я попросила РК до 1-єї з ПН, але його заблокували, Постачальник подавав документи на розблокування, але їх не прийняли.
Щоб не виникало розбіжностей при камеральній перевірці, я включила обидві ПН собі в декларацію, на 1 з них донарахувала зобовязання (зробила ПН на умовний продаж), і сальдо із рахунку 6435 списала на витрати, але у мене висить тепер сальдо по 6442 із-за цих 2-ох ПН, як його списати щоб не висіло в ОСВ?
Списати на 746 рахунок?
Не буде проблем, через те, що сальдо з 6435 рахунка списала у грудні, а з 6442 у квітні?
Re: Умовний продаж
Quote
KurucE
Допоможіть, будь ласка, розібратися.
Постачальник виписав 2 однакові ПН на 1 поставку у листопаді, я попросила РК до 1-єї з ПН, але його заблокували, Постачальник подавав документи на розблокування, але їх не прийняли.
Щоб не виникало розбіжностей при камеральній перевірці, я включила обидві ПН собі в декларацію, на 1 з них донарахувала зобовязання (зробила ПН на умовний продаж), і сальдо із рахунку 6435 списала на витрати, але у мене висить тепер сальдо по 6442 із-за цих 2-ох ПН, як його списати щоб не висіло в ОСВ?
Списати на 746 рахунок?
Не буде проблем, через те, що сальдо з 6435 рахунка списала у грудні, а з 6442 у квітні?
Проводки:
отримана податкова накладна Дт 6412 Кт 6442
помилкова отримана податкова накладна Дт 6412 Кт6435
виписана податкова накладна на умовний продаж Дт 6435 Кт 6412
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00067500000000009