Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Хто знає як облікувати харчові продукти та алкоголь на підприємстві?
Підприємство займається монтажними роботами.
Справа в тім, що керівництво придбала алкоголь та ковбасу, це подарунки для зарубіжних партерів.
Дані подарунки повезли наші співробітники котрі виконують роботи закордоном.

E-mail: hrihormv@gmail.com
Таке треба за власну готівку робити
И учтите, чтоб подарки были не дорогие были. А то не возьмут, менталитет иной.

Сын возил на подарок в Японию на весь коллектив для зарубежных партнеров бутыль «горілки». Красивая. Большая. В плетеной корзине. Внутри что-то плавало…Им понравилась (внешне). Саке любят,но горилку не взяли. Подарок дороже 1евро не берут.
Потом купил ложки деревянные расписные на андреевском спуске. Сказал им: "стоимость одно евро". Тогда и взяли.

П.С. Премии выпишите -вот и источник нала. А будут не довольны -следующую командировку "монтажникам" на шахту Бутовку или в Авдеевку выпишите.


Вот тебе и антикорупційне застереження
Вирішили провести як представницькі витрати.
А подарунки від компанії повезли якраз монтажники та зварник ???? тільки у Афганістан.

E-mail: hrihormv@gmail.com
А я так и подумал: монтажники металлоконструкций и сварщики. Варить трубопроводы диаметром в два человеческих роста. Да, для этого требуются спецы.

Я просто не могу представить какое оборудование на данный день может быть экспортировано из Украины , чтобы требовались для них монтажные работы за рубежом. АйТи это "чужое" оборудование.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029