Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Оплата від нерезидента у валюті, банк платника утримав комісію.

Відправлено користувачем Kylinichenko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
brick
А с моей ситуацией никто не сталкивался? В свифтовке OUR, но вычитается фиксированная сумма при каждом платеже [club.dtkt.ua]. Хотя и до 50 евро, банк с контроля не снимет, так как непонятно, что вычитается?
Данные такие же (OUR, до 50 евро) не вычиталось никогда. На той неделе был платеж, все норм. Банк Укрсиб, платежи в Европу. Контракт закрыт.
Quote
Vladik
Quote
brick
А с моей ситуацией никто не сталкивался? В свифтовке OUR, но вычитается фиксированная сумма при каждом платеже [club.dtkt.ua]. Хотя и до 50 евро, банк с контроля не снимет, так как непонятно, что вычитается?
А почему банк не снимает с контроля? Что в контракте?
Ну так денег же не хватает. В контракте четко прописано отправлять по OUR. Отправитель показывает платежку, толком непонятно, что там он выбрал про комиссию, но с корреспондента в свифте заходит OUR. Что никак не объясняет, почему тогда сумма к зачислению не равна той, что в instructed ammount. Из Европы, но не зона евро, идет через того же корреспондента, что и от других клиентов, с другими странами проблем нет.
Если в свифте видно две суммы, отправляемую и поступившую, то должны снимать с контроля.


Мы тоже с таким столкнулись, Допсоглашением прописали условия снятия комисии третими банками, в свифтовке эту сумму видно. Так что банк все пропускает теперь.
В 1С на распред/счет записываю всю сумму, а потом отдельно делаю исходющую платежку на комиссию. И все отличненько закрывается.
В мене платник єдиного податку. Чи потрібно таку суму утриманої комісії включати в дохід платника єдиного податку?
Quote
Kylinichenko
В мене платник єдиного податку. Чи потрібно таку суму утриманої комісії включати в дохід платника єдиного податку?

А продано за суму без комісії хіба - комісія це витрати,
які нікого в вашому випадку не цікавлять...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Колеги, є ще питання - у мене часто покупці нерезиденти забувають поставити у призначенні платежу номер договору, а лише інвойс. Ми надаємо пояснення, і копію контракту по клієнт-банку. Але якщо ми не встигли подати ці документи протям 5-ти днів з дня надходження чи до кінця місяця, банк вимагає оригінал листа-пояснення , контракт з мокрою печаткою , посилаючись на Інструкцію 136.
Може хтось може мені ткнути у статтю цієї інструкції, щодо даної вимоги, бо я щось не можу вичитати?
Порядок зарахування коштів в ін.валюті - розд.4 пост НБУ 216 від 28.07.08.
Про лист-пояснення - п.4.3 цієї постанови.
Лист банку потрібен для того, щоб можна було зі 100% впевненістю зарахувати на розп.рахунок та здійснити/не здійснити обов.продаж.
Якщо документи не надані до кінця поточного місяця - банк пише про це в податкову (п.5.6 пост.НБУ 136 від 24.03.99)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029499999999999