Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нумерація документів

Відправлено користувачем irbis12 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
​Доброго вечора!
Я, тільки починаю працювати і зіткнулась з такою оказією.
В нас маленьке підприємство і за виконані нами послуги робимо клієнтам "Акти виконаних робіт за надані послуги". Але маємо одного хто просить виставляти йому рахунки фактури, після оплати яких ми робимо видаткову накладні.
Я, на даний час, перебирають справи колишнього бухгалтера і замітила таку річ: акти виконаних робіт і рахунки фактури (разом з видатковими) нумерувались в одному списку. Тобто:
№ 1 - акт виконаних робіт
№ 2 - акт виконаних робіт
№ 3 - акт виконаних робіт
№ 4 - акт виконаних робіт
№ 5 - рахунок фактура ( і відповідно до номеру рахунку фактури видаткова накладна № 5)
№ 6 - акт виконаних робіт
№ 7 - акт виконаних робіт
№ 8 - рахунок фактура ( і відповідно до номеру рахунку фактури видаткова накладна № 8)
і так далі до кінця року.
​Чи можливе таке ведення нумераціі, не зовсім однакових документів?
І, чи може бути рахунок фактура № 5 і видаткова № 5, якщо не було рахунків і видаткових під номерами 1,2,3,4/

Буду щиро вдячна, якщо не пройдете повз теми і допоможете.
нумеруйте так, как Вам удобно.
Quote
TamiA
нумеруйте так, как Вам удобно.
Тобто це не є помилка?(бо реально зручно вести одним списком. Не путаєшся в номерах)
Видаткову також можна так нумерувати, з перериванням? Може бути 5, потім 9, а далі 17?
І ще одне. Чи правда, що зараз рахунки факту можна взагалі не нумерувати?


Вы в ручную, что ли ведете учет ?
Quote
TamiA
нумеруйте так, как Вам удобно.
Дуже дякую за відповідь. (Пробачте в попередньому повідомленні не написала)
Quote
TamiA
Вы в ручную, что ли ведете учет ?
Так. Нам не потрібно реєструвати податкові чи інші дії. Просто робимо по факту виконання послуг і підписані к нами так і замовниками архівуємо з банківським виписками.
обычно у каждого вида документа своя нумерация, но никто не мешает делать Вам так как удобно, правда с пропусками я бы не делала что бы потом не ломать голову - откуда этот пропуск - пропустили случайно или пред намерено или утеря документов, какой смысл в этих пропусках ? не логично....
Quote
TamiA
обычно у каждого вида документа своя нумерация, но никто не мешает делать Вам так как удобно, правда с пропусками я бы не делала что бы потом не ломать голову - откуда этот пропуск - пропустили случайно или пред намерено или утеря документов, какой смысл в этих пропусках ? не логично....
Смисл теж не розумію, тому в запитала.
А чи є це помилками, які можуть призвести до проблем з контролюючими органами?
проблемы могут быть только с бланками строгой отчетности, а в вашем случае только вопросы непонимания ....
Quote
TamiA
проблемы могут быть только с бланками строгой отчетности, а в вашем случае только вопросы непонимания ....
Все одно неприємна ситуація(((... sad smiley
Quote
TamiA
проблемы могут быть только с бланками строгой отчетности, а в вашем случае только вопросы непонимания ....
Щиро дякую, що допомогли розібратись
Quote
TamiA
обычно у каждого вида документа своя нумерация, но никто не мешает делать Вам так как удобно, правда с пропусками я бы не делала что бы потом не ломать голову - откуда этот пропуск - пропустили случайно или пред намерено или утеря документов, какой смысл в этих пропусках ? не логично....
Так зручно, по підприємство маленьке. І на 100 актів всього 5 рахунків(і видаткових з ними),заплутатися важко
Quote
irbis12
Quote
TamiA
проблемы могут быть только с бланками строгой отчетности, а в вашем случае только вопросы непонимания ....
Все одно неприємна ситуація(((... sad smiley
не там ищете неприятности, поверьте....
Quote
TamiA
Quote
irbis12
Quote
TamiA
проблемы могут быть только с бланками строгой отчетности, а в вашем случае только вопросы непонимания ....
Все одно неприємна ситуація(((... sad smiley
не там ищете неприятности, поверьте....

Ой не лякайтеся. Я, тільки прочитаю працювати( і чесно кажучи всього боюсь до істерик).
Це ж ви так сказали, не про мене а про життя? Чи проблеми з цим можуть бути у нас?
не хочу Вас пугать, но если у Вас есть вопросы даже в нумерации, то легко Вам не будет, учите матчасть, потому как нумерация это даже не введение в бухгалтерию, а где то далеко на подступах к бухгалтерии.
Quote
TamiA
не хочу Вас пугать, но если у Вас есть вопросы даже в нумерации, то легко Вам не будет, учите матчасть, потому как нумерация это даже не введение в бухгалтерию, а где то далеко на подступах к бухгалтерии.
Дякую. Згодна з Вашими словами. Я розумію, що мені ще вчитися і вчитися... confused smiley
Але все ж про конкретну проблему: я роблю з мухи слона?
Quote
TamiA
именно так.
Ви, напевно, будете сміятися, чи покрутити пальцем біля скроні, але я помилились. Ми, замовникам, надаємо "Акти надання послуг".
З ними ситуація така ж як і з "актами виконаних робіт", про які, Ви, писали вище?
Дякую, за преділену увагу.
В обязательных реквизитах нет номера, можно вообще не нумеровать
Вот тоже хотела сказать, что и счета и акты и накладные могут быть без номера, а некоторые вообще счета не делают, все оплаты на основании договоров, так что автор не переживайте по мелочи.
накладные- которые на приход/расходsmiling smiley налоговые естественно нумеруются
Просто информацияsmiling smiley
К обязательным относятся следующие реквизиты первичных документов (ч. 2 ст. 9 Закона № 996):
название документа (формы);
дата составления;
название предприятия, от имени которого составлен документ;
содержание и объем хозоперации;
единица измерения хозоперации;
должности лиц, ответственных за совершение хозоперации и правильность ее оформления;
личная подпись или другие данные, позволяющие идентифицировать лицо, принимавшее участие в хозоперации.
Согласно п. 2.4 Положения № 88, на документах, составленных в электронной форме, проставляется электронная подпись лица.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039500000000001