Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Состав годовой финотчетности

Відправлено користувачем Rita_yar 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
подавали в течении года финотчет субъекта малого предпринимательства, П(С)БО 25, по итогу года доход получается больше 10 млн. евро, подскажите, пожалуйста, за 2017 год еще подается отчет по форме 1-м, 2-м, а с 1 кв. 18 квартала уже полный комплект?
п.3 П(С)БО 25 говорит, что уже за 2017 год нужно подавать согласно ПСБО 1.
Доход для определения критериям смотрим в форме 2-м, код рядка 2280?
А если численность не превышает 50 человек? Критерии должны же выполняться одновременно?
Подскажите, пожалуйста, кто сталкивался с данным вопросом.
У меня тоже нету 50 человек, а подаю ВСЕ отчеты и такого формата, как большущее предприятие.Мне статисты говорят, какие отчеты сдавать: развернутые или малые)smileys with beer


в моем главном управлении Статистики сказали сдавать по форме 1-м, 2-м
Якщо підприємство за
результатами діяльності протягом року втратило ознаки
відповідності критеріям, наведеним у пункті 2 цього розділу, то
фінансовий звіт таким підприємством складається за звітний період,
у якому це відбулось, і подальші періоди поточного (звітного) року
відповідно до Національного положення (стандарту) бухгалтерського
обліку 1 "Загальні вимоги до фінансової звітності", затвердженого
наказом Міністерства фінансів України від 7 лютого 2013 року N 73
( z0336-13 ), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28
лютого 2013 року за N 336/22868 (із змінами).
Котег, спасибо я видела этот пункт. Вопрос в численности, если численность менее 50 чел., 2 правила не выполняются, как в таком случае.
взагалі тепер нові критерії, і треба керуватися вимогами, які ставлять ваші засновники. Якщо Ви заради статистики, то тут я пас. Я її взагалі років 10 не здаю, і здавати не буду.
якщо говорити логікою,то два критерії мають виконуватися щоби бути субєктом малого підприємництва. Якщо ви вилізли за одним критерієм, тоді вже Ви не малі.
Чи ви думаєте, що якщо підприємство має 1 млрд оборот, але 5 осіб, то це мікропідприємство? hot smiley
Quote
Котег :-)
якщо говорити логікою,то два критерії мають виконуватися щоби бути субєктом малого підприємництва. Якщо ви вилізли за одним критерієм, тоді вже Ви не малі.
Чи ви думаєте, що якщо підприємство має 1 млрд оборот, але 5 осіб, то це мікропідприємство? hot smiley

оборота 1 млрд. нет.), критерий превысили на пару миллионов.
если финотчет подать по сокращенной форме какие могут быть последствия?
Превысили значит не малые уже
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032199999999999