Без комісій та оплати. Польські банки продовжили пільгові умови для українців Банки посилили вимоги при видачі кредитів населенню та підвищили ставки Джонсон назвав умову, за якої Путін не наважився б напасти на Україну Як приготувати яворівський пиріг, що увійшов до нематеріальної культурної спадщини України "Війна програна, а країною керує старий диктатор": ексспічрайтер Путіна заявив про можливий переворот в РФ Зіпсується смак борщу: які інгредієнти до української національної страви краще не додавати Американський генерал назвав вирішальне поле битви у війні Росії проти України Можна їсти не всім: лікарі розповіли всю правду про свиняче сало У Польщі оновили правила повторного в'їзду для українців: які тепер умови Чи чекати сильних морозів та снігопадів у лютому: синоптик здивував прогнозом
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Услуги нерезидентам ст.186.3 и справка о резидентстве

Відправлено користувачем brick 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Запрашиваете ли вы у нерезидентов справку о их налоговом резидентстве при оказании услуг, место поставки которых определяется по местонахождению покупателя?
Всегда считала само собой разумеющимся, что эти данные берутся из ВЭД-контракта и дополнительного подтверждения не требуют. Контрагент, у которого мы покупаем, внезапно озадачил тем, что ему от нас нужна справка для безндсного режима, и у меня появились сомнения, а не нужна ли она и по украинскому законодательству, хотя в ст.186 не упомянуто.
По ст 186.3 ключевым является понятие - поставка не в Украине. Резидентом какой другой страны является контрагент вообще не важно. Главное что есть налоговый нерезидентский номер. Все.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031300000000001