Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Налоговые накладныеsad smiley

Відправлено користувачем Snek42 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Налоговые накладныеsad smiley
Здравствуйте.
Подскажите, что делать если поставщик не регистрирует налоговые накладные с октября месяца аргументируя тем что нет денег.
Есть ли смысл писать письмо в налоговую, жаловаться и т.д.?
Как поступить в данной ситуации?
Чекать sad smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
нам письма и жалоба не помогла, я думаю налоговая по нашей жалобе вообще никаких действий в отношении поставщика не предприняла


Re: Налоговые накладныеsad smiley
Мне Водоканал с 2015 года НН не регистрирует с тем же аргументом.
Теоретически можно подать додаток 8 к деке, может быть фискалы на Вашего поставщика надавят. Я не подавала, за 2017 год потеряла 12000 НК. Бесит, что повлиять никак нельзя и отказаться от услуг тоже никак. А сейчас облэнерго выделываться начал, тоже не регистрирует. Скоро НК совсем не будет и будем платить 20% с оборота.angry smiley
Quote
Snek42
Здравствуйте.
Подскажите, что делать если поставщик не регистрирует налоговые накладные с октября месяца аргументируя тем что нет денег.
Есть ли смысл писать письмо в налоговую, жаловаться и т.д.?
Как поступить в данной ситуации?
Додаток 8 скарга. Їх мають перевірити і оштрафувати на ще більшу суму. Раніше не перевіряли - не було налагоджено. Зараз мають перевіряти. Попередньо, озвучте свої наміри постачальнику (не полінуйтесь почитати про те на скільки їх оштрафують) і озвучити їм це.
Quote
natalka_l
Quote
Snek42
Здравствуйте.
Подскажите, что делать если поставщик не регистрирует налоговые накладные с октября месяца аргументируя тем что нет денег.
Есть ли смысл писать письмо в налоговую, жаловаться и т.д.?
Как поступить в данной ситуации?
Додаток 8 скарга. Їх мають перевірити і оштрафувати на ще більшу суму. Раніше не перевіряли - не було налагоджено. Зараз мають перевіряти. Попередньо, озвучте свої наміри постачальнику (не полінуйтесь почитати про те на скільки їх оштрафують) і озвучити їм це.

а не подскажите, с какого периода наладили? т.к. мы подавали дод.8, результат нулевой
Re: Налоговые накладныеsad smiley
Это для Вас результат нулевой, а поставщика могли и оштрафовать. И тут уже дело поставщика пугаться и регистрировать, или получать новые штрафы.
Доброго дня!
Вибачаюсь якщо не за адресою, але підкажіть мені не фахівцю. Зараз можна зареєструватись платником ПДВ юридичній особі новій або без діяльності довгий період?
у мене податкова виписана на 9,99999672 на 122000тис а потрібно на 10т. 122000,04 я написа першу з - 9,99999672 другий +10 воне не реєструє, що робити
Re: Налоговые накладныеsad smiley
Quote
30652737
у мене податкова виписана на 9,99999672 на 122000тис а потрібно на 10т. 122000,04 я написа першу з - 9,99999672 другий +10 воне не реєструє, що робити
В Медке работаете?
Если в Медке - выключите "Автоматичний розрахунок" и вручную напишите нужные суммы. Если округление в пределах 1,00 гривны - зарегистрируется.
то не ціна то кількість надо збільшити кількість
було 9,99999672т по 10166,67 на 122000тис це знять
а потрібно на
10т. по 10166,67 122000,04 це поставить
Re: Налоговые накладныеsad smiley
Так одной строкой заполняйте изменение количества +0,00000328.
та як оце так і зробила спасибі
все одно не зареєструвало Документ не може бути прийнятий - Порушено вимоги п. 192.1 ст.
192 ПКУ.
Quote
YuV1892
Доброго дня!
Вибачаюсь якщо не за адресою, але підкажіть мені не фахівцю. Зараз можна зареєструватись платником ПДВ юридичній особі новій або без діяльності довгий період?

Хтось відповість чи перенаправти інший рзділ?
Re: Налоговые накладныеsad smiley
Можно. Добровольная регистрация

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036899999999995