Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Внесення власних заощаджень

Відправлено користувачем luda2018 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день, допоможыть будь ласка з таким питанням. Якщо фоп на третій групі з ПДВ вносить власні заощадження, то ці кошти я так розумію оподатковуються, тільки питання за якою ставкою і що з ПДВ тут?
Є думка, що це дохід.
Є думка, що не дохід.
А що тут може бути з ПДВ, крім нічого?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
тоді яка ставка 3% чи 5%, чи 15% на цей дохід?


і можна ж внести як поворотна фінансова допомога яку протягом року потрібно повернути? і тут не буде оподаткування?


Quote
Котег :-)
Нема тут доходу
нема доходу коли вносиш власні заощадження?
згідно наказу.... Отже, кошти, які надійшли на розрахунковий рахунок, який відкрито фізичною особою для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу фізичної особи–підприємця – платника єдиного податку, з врахуванням вимог статті 292 ПКУ.....а в переліку доходів які не включаються в дохід немає такої позиції як внесення власних заощаджень.....
можливо ще є якийсь нормативний документ, який показує що не є доходом????
Наказу ДПС України від 24 грудня 2012 року № 1183 «Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо порядку визначення складу доходів суб’єктів господарювання фізичних осіб – платників єдиного податку»
все равно нету дохода тут
дякую, повірю вам....але все ж таки можливо нормативний документ? чи ст 292 ПКУ можна обмежитись?
який вам нормативний документ на те, чого немає? коли сам собі гроші даєш, це дохід?
Контролюючі органи розглядають ці питання з точки зору фіскальної функції, тому податкова за загальним правилом вважає, що власні кошти, внесені фізичною особою – підприємцем платником єдиного податку на поточний рахунок, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу ФОП – платника єдиного податку, але, дивлячись на судову практику можна казати про протилежне.
Яка цікава форумчанка Люда) спочатку задає питання, а потім виявляється, що вона вивчила це питання до такої степені, що навіть знає судову практику hot smiley
я би судову практику про це із задоволенням почитав.
так і бачу суддю, який кричить на податкового юриста: ви це серйозно? коли сам собі дав гроші, то дохід?! hot smiley
Quote
Котег :-)
Яка цікава форумчанка Люда) спочатку задає питання, а потім виявляється, що вона вивчила це питання до такої степені, що навіть знає судову практику hot smiley
це просто уривок зі статті....
звичайно що вивчаю, не можу ж я просто задати питання і на слово повірити будь якій людині...як кажуть довіряй але перевіряй
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028799999999995