Конгресс США одобрил помощь Украине в 445 млн долл Когда в Украине заработает новая Верховная Рада: график выборов и дата присяги Завтра в Украине стартует ВНО В РФ отреагировали на слова Зеленского о Донбассе В Украину идет циклон Axel Привычки, которые вредят женскому здоровью Чубаров не услышал слово “Крым” в речи Зеленского Почему француженки не толстеют Зеленский принес присягу президента Украины Зеленский объявил о роспуске Рады
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

відрядження

Відправлено користувачем ira0860 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Re: відрядження
Можно выдать аванс на командировку за рубеж в гривне?
Re: відрядження
Так. Потім авансовий звіт у грн.
Re: відрядження
добрый день.В продолжение темы командировок,подскажите,правильно я понимаю?
У меня человек уехал в командировку,изначально в приказе указала на сколько дней и выплатила суточные на указанное количество дней. Потом звонит подотчетник и говорит, что не успевает делать работу в указанные сроки. Я сделала приказ что по уважительным причинам продлевается командировка и что надо человеку доплатить суточные на продлеваемое количество дней.Хотя везде читала,что такой приказ делается уже после приезда сотрудника. А если у него нет с собой денег и ему срочно надо перечислить? какой документ я должна использовать как основание для перечисления ему суточных?

И еще,я перечисляю на его зарплатную карточку с расчетного счета предприятия и в назначении платежа указываю ФИО, номер приказа на продление командировки - это правильно?

Кто работает с 1С.8.2, подскажите, в платежном поручении операция"перечисление денежных средств подотчетнику" в графе "Получатель" кого указывать? Проводки Дт3721 Кт 311,правильно? Когда проведу авансовый отчет 3721 закроется)))

Спасибо


Re: відрядження
Перераховувати додаткові кошти не можна, так, як ви видали йому вже аванс на відярдження. Тільки по приїзду ви зможете йому доплатити. Якщо в нього є з/п карточка, то виплатіть йому зп коштів, якщо йому принципово не вистачає грошей. В призначенні платежу я пишу : кошти на відрядження згідно дог. (з банком) від... даних працівників не вказую.
В мене отримувач наша ж фірма в 1С 8, платіжне доручення - Перечисление денежных средств подотчетнику, треба вибрати Підзвітну особу.
Re: відрядження
Quote
accountent
Перераховувати додаткові кошти не можна, так, як ви видали йому вже аванс на відярдження. Тільки по приїзду ви зможете йому доплатити. Якщо в нього є з/п карточка, то виплатіть йому зп коштів, якщо йому принципово не вистачає грошей. В призначенні платежу я пишу : кошти на відрядження згідно дог. (з банком) від... даних працівників не вказую.
В мене отримувач наша ж фірма в 1С 8, платіжне доручення - Перечисление денежных средств подотчетнику, треба вибрати Підзвітну особу.

Спасибо за консультацию
Re: відрядження
accountent, а чому не можна доплатити?
Re: відрядження
Quote
Olg@
accountent, а чому не можна доплатити?

Можна, тільки додатковий наказ на цю суму зробіть, типа " В зв'язку з продовженням терміну відряждення перерахувати додатково до вказаної суми авансу в наказі (той перший) стільки-то"
Re: відрядження
Окрема проблема, пов’язана з видачею авансу працівникові, — це обов’язок його відзвітувати перед працедавцем про раніше видані аванси. Для того щоб отримати аванс на відрядження, працівник зобов’язаний до цього відзвітувати за попередній аванс (якщо він був) і внести невикористаний залишок авансових коштів до каси або на розрахунковий рахунок підприємства. Якщо підприємство порушить цю умову і видасть аванс до того, як працівник відзвітує про попередній аванс, йому загрожує штраф у розмірі 25% від виданої з порушенням під звіт суми (п. 1 Указу №4361).


1 Указ Президента від 12.06.95 р. №436/95 «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки».

Припустімо, розрахунок бухгалтера виявився неточним, і виданого авансу працівникові не вистачило. Таке, наприклад, може трапитись у разі продовження відрядження, зміни маршрутів, підвищення цін на квитки, проживання, зміни використовуваних видів транспорту тощо. Чи можна перерахувати працівникові додаткову суму авансу на картку? Чи не буде це вважатися порушенням, адже працівник ще не відзвітував за раніше видану на це відрядження суму авансу?

Мінфін вважає, що ні, аргументуючи свою точку зору тим, що Інструкція №59 не містить вказівок щодо того, що аванс на це конкретне відрядження повинен бути виданий однією сумою. Не містить Інструкція №59 також і заборон на додаткове перерахування коштів працівникові для виконання завдання, поставленого перед ним наказом про відрядження. Дуже важливим моментом є те, що доперерахування авансу не є порушенням, якщо воно робиться за одним і тим самим відрядженням. Аналогічну точку зору висловив і НБУ в листі від 17.12.2007 р. №11-113/4753-13126.
Re: відрядження
Можна доплачувати аванс в межах одного відрядження.
Re: відрядження
рассчитываю ср зп за дни командировки
сотрудник был в командировке 27.02.19-02.03.19
для расчета ср зп за февраль сравниваю ср и оклад за 12.18 и 01.19
для расчета ср зп за март сравниваю 01.19 и 02.19
но 02.03.19 - это суббота, в этот день он был на выставке и работал, и в этот же день вернулся из командировки

за этот день оплачиваем ему в двойном размере оклада и другой день для отдыха не даем?

но вот нашла статью [i.factor.ua]
и тут предлагают другой расчет, а именно не просто оплачивать в двойном размере за работу в выходной день а доплачивать за часы отработанные сверх нормы
я считаю так: оклад 12100/20р.д. март=605*2=1210 - это оплата в двойном размере
в статье: оклад 12100/159часов в марте*2*8часов переработки=1217,61
как правильно?
Re: відрядження
Ну, они же там пишут:

При цьому слід ураховувати, що оплаті в подвійному розмірі підлягають тільки години, фактично відпрацьовані працівником у вихідний день (ч. 2 ст. 107 КЗпП).

Только вот вопрос, как определить, сколько часов работник переработал в командировке. Только с его слов, получается. У них в примере выставка, там по часам работы выставки, наверное. А вообще, я в таких случаях надеюсь, что в такие дебри проверяющим углубляться не захочется))
Re: відрядження
а если он там не работал а просто возвращался в этот день из командировки? оплачиваем по окладу за 1 день + суточные?
Re: відрядження
Зависит от вашего положения о командировках. Если вы по бюджетной инструкции работаете, то там сказано

...повертається з відрядження у вихідний/святковий/неробочий день — йому може бути наданий інший день відпочинку (п. 11 розд. I Інструкції № 59). Цей момент слід урегулювати правилами внутрішнього трудового розпорядку.

Я делала приказ, где указывала, какой другой день відпочинку (дата) работнику предоставляется.
Re: відрядження
У меня положение о командировках сначала было почти копией инструкции № 59, потом чуть откорректировала и написала, что інший день відпочинку не надається)
Re: відрядження
Quote
alisona
а если он там не работал а просто возвращался в этот день из командировки? оплачиваем по окладу за 1 день + суточные?

За этот день однозначно суточные платятся, про отбытии/возвращении в/из командировки об оплате труда речь вообще не идет в бюджетной инструкции.
Re: відрядження
у нас не бюджет, делаем согласно распоряжение директора, спасибо
Re: відрядження
Quote
alisona
у нас не бюджет, делаем согласно распоряжение директора, спасибо

Если у вас своего положения о командировках нет, то при проверке будут примерять все ваши действия с бюджетной инструкцией о командировках. Так что только приказа недостаточно.
Re: відрядження
в положении у нас написано:
У разі вибуття або прибуття з відрядження у вихідний день, у разі направлення на роботу працівника у вихідний день – може надаватись інший день відпочинку , у разі роботи у неробочий або святковий день – компенсація за роботу в ці дні проводиться відповідно до чинного законодавства.

получается что мы за этот день платим только суточные, и дадим ему день отдыха, написав об этом в приказе?
"може" - я понимаю что можем давать можем не давать?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000664