Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

звітність в електронній формі в рідну/не рідну ДПІ

Відправлено користувачем Invar3517 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго часу.
Підкажіть, якщо маєте можливість.
Цікавить питання, більше в плані цікавості, аби орієнтуватись як працювати в електронному вигляді з податковою.
Питання: чи, в теорії, можливо підписати електронний договір і подавати звіти в не ту ДПІ, яка "за основним місцем реєстрації", а помилково в чужу? Чи система ДПІ має, при підписанні договору, не підписати договір, оскільки такого платника податків не закріплено за такою (не рідною) ДПІ.
Чи договір підписується і звіти можуть здаватись, аж до моменту, наприклад, перевірки?
Завчасно вибачаюсь, кому питання видасться дивним чи смішним
Вопрос интересный. Думаю, они все же мониторят и не должны подписать договор с чужой налоговой, не зря ж им 5 дней на подписание дается.
я думаю не подпишут, переводили фопа из одного района в другой, так в новой налоговой не подписывали договор, пока не передали все данные из старой налоговой, приходила ошибка что не числится в новой налоговой по основному месту


Добрий день!
Потрібно подати звіти "довідкові" за майбутніх пенсіонерів.
Будь ласка, підкажіть за жовтень: подати треба до 20-го листопада чи до 30-го, чи взагалі хоч у грудні (квартал же один і той самий)?
Буду вдячна, як навчите який там алгоритм з "довідковим"
Quote
Skip17
Добрий день!
Потрібно подати звіти "довідкові" за майбутніх пенсіонерів.
Будь ласка, підкажіть за жовтень: подати треба до 20-го листопада чи до 30-го, чи взагалі хоч у грудні (квартал же один і той самий)?
Буду вдячна, як навчите який там алгоритм з "довідковим"

У довідкових нема строків. Коли вам потрібно, тоді і подавайте.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039100000000003