Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

По касовому апарату

Відправлено користувачем christina27 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!

Є одне питання. Касовий апарат ми в податковій зареєстрували в квітні, але нічого по ньому не проводили і не будемо, бо адреса, на яку реєстрували,була орнедована. Поки нового приміщення немає і не знаю коли буде. Суть питання: звіт ЗВР-1 (якийсь нульовий) все-таки подавати потрібно до 15 травня?

Наперед дякую)
Отчет не надо. Если не знаете, когда начнется деятельность, может есть смысл снять РРО с регистрации.
Напевно ми так зробимо. а що для цього потрібно, якась заява?


Узнайте в ГНИ, а лучше в обслуживающей РРО фирме, у меня другой человек этим занимается.
Обращаетесь в сервисный центр и разпломбирываете свой РРО.Они дают бумагу в ГНИ + заявление определенного образца и снимаете с учета.Лучше снять,так как вы должны ежедневно передавать отчеты в ГНИ,а такого понятия как временно приостановлена работа с кассовым нет в ГНИ
Наш касовий жодного разу так і звіт не подав, ми його зареєстрували, але підключити на місці не встигли (спочатку чекали айтішніка, а потім нас вигнали з оренди). Обслуговуюча компанія від сьогодні призупинила нас обслуговувати. А тепер підпирає 15 число, чи требе мені подавати нульовий звіт?
всі підключені касові самі передають звіти,вам не потрібно звіт подавати.Вам потрібно щось з ним терміново вирішувати або на нову адресу ставити,або знімати з обліку
добрий день, підскажіть, будь-ласка, якщо сигарети поступили по 26грн на наступну неділю прийшли по 26,5грн. залишились 10пачок по 26грн. чи можна дооцінити ці 10 пачок на 0,50грн? чи потрібно продати 10 пачок по 26грн, а потім продавати другу партію?
Quote
svetunja
добрий день, підскажіть, будь-ласка, якщо сигарети поступили по 26грн на наступну неділю прийшли по 26,5грн. залишились 10пачок по 26грн. чи можна дооцінити ці 10 пачок на 0,50грн? чи потрібно продати 10 пачок по 26грн, а потім продавати другу партію?
Нельзя дооценивать. Только эти 10 пачек продавать по 26 грн.
Спасибо за сообщение.thumbs up
Никогда не задумывался. Вы имеете в виду, что дооценив старые сигареты по 26 грн на 0.5 гр продавец превышает минимальные розничные цены?И сразу "залетели" на штраф 10 000 грн.
В РРО этот тип сигарет дооценили до 26,5 грн и можно все сигареты продавать по новой цене.С РРО проблем нет.
По сигаретам не минимальные розничные цены, а максимальные.
Quote
Котег :-)
По сигаретам не минимальные розничные цены, а максимальные.

Да ,конечно, для сигарет максимальные цены.
Но вопрос в другом: почему нельзя-то? За что бьют?
Quote
ivan1

По сигаретам не минимальные розничные цены, а максимальные.

Да ,конечно, для сигарет максимальные цены.
Но вопрос в другом: почему нельзя-то? За что бьют?
На каждой пачке есть максимальная цена пачки. Ее умножаете на 1,05 и получаете максимальную цену продажи. Выше нельзя, меньше можно. Превышение от цены, указанной на пачке, светит штрафом 10 тыс. Но это если обнаружат...))
Спасибо за ответ. Это я знаю,как акциз высчитать с продаж и проверить сумму акциза.
А вот,что при дооценки старой цены 26 грн на 0,5 грн и высчитывании цены с акцизом для новой цены 26,5 грн происходит превышение максимальных розничных цен я сам не додумался.angry smiley
Но дооценку никогда в жизни не считал.
можно ли запрограммировать бирмикс в ассортименте или нужно : бирмикс малина
бирмикс лимон и т,д
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000301