Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЄЦП при зміні бухгалтера

Відправлено користувачем Dobrotvor 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
На підприємстві новий директор, зробили ключ в податковій, відправили заяву про приєднання до договору визнання електронних документів в кабінеті платника, випалково підписали лише його ключем. Тепер печаткою не підписує, видає повідомлення: Помилка перевірки підпису: Не має права підпису Документ [J0200119]. Підписував Наше підприємство , Можливо відсутній договір.
Як виправити помилку?
Я когда то уже писАла
У меня так было. Блокировала ключ Директора и делала новый.
Никак уже печать не могли добавить.
Дякую
Ще таке питания, в моєму випадку треба заяву чи повідомлення про підписувачів ЄЦП?


Скасую ключ і лишиться лише печатка в договорі з ДФС, потім зроблю новий підпис і підпишу заяву новим підписом директора та старою печаткою
Правильна послідовність?
Меняла подпись буха недавно. Заяву подписывала только дир и печать. А повидомлення про пидписувача потом на буха отдельно подала. вме ключи работают правильно и отчеты сдаются. Правда я меняла сразу все три ключа, чтобы были все одной датой - так в налоговой посоветовали.
Дякую, а повідомлення як підписували, теж директор печатка чи бух і печатка?
Зачем менять все ключи?
Мені доречі теж рекомендували зробити весь комплект, хоча в нас лише директор
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000337